Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Romet Delta `71 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Nasze rowery Romet - Użytkowe i turystyczne (/forumdisplay.php?fid=208)
+--- Wątek: Romet Delta `71 (/showthread.php?tid=49759)



Romet Delta `71 - RaszkoV - 20-11-2019 20:30:53

Sobotni wyjazd na złom zaowocował taką Deltą. Przy głównej stercie nie znalazłem nic ciekawego. Podchodzę do miejsca gdzie odkładają rowery, a na boku leży sobie...Ona! Tutaj nie było innej opcji, musiała wrócić ze mną! Po dyskusji ze złomiarzem stałem się jej właścicielem za 50 zł. (Nie była to okazja , aczkolwiek zależało mi aby nie skończyła w hucie Blush ) Ten model to generalnie nietypowa sprawa. Niby trochę ich zostało , ale do częstych nie należy. Było do niej oryginalne przednie koło, niestety zgięte w pół. (Najbardziej szkoda mi tego , że posiadało deguma który w miejscu zgięcia cały się zniszczył Confused ). Na szczęście widelec nie ucierpiał. Odziwo rowerek posiada fabryczny wolnobieg sygnowany ZZR, i dwa hamulce. W dodatku na kierownicy widać bonus, w postaci widelca do Karata. Na ten moment jest już rozebrana, a ja jestem w trakcie poszukiwania ładnego kompletu kół. Tyle na dzisiaj, na ten moment mam jedynie takie zdjęcie Tongue .


RE: Romet Delta `71 - Odrestaurator - 21-11-2019 00:54:10

Mam taką w fabrycznym stanie, tyle że jeszcze 1970' i jest wypuszczona jako ZZR a nie Romet. Trochę dziwnie się tym jeździ. Koła 26' ale rama mała, taka damska no.