Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[K] klakson i korek baku romet i korpus rollgazu romet pod plastikową manetkę. - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: [K] klakson i korek baku romet i korpus rollgazu romet pod plastikową manetkę. (/showthread.php?tid=49376)



klakson i korek baku romet i korpus rollgazu romet pod plastikową manetkę. - hvil - 12-08-2019 00:58:17

Hej! Kompletuję gadżety do córci rometa. Chętnie zanabędę klakson sprawny, korek baku stan wizualny obojętny, ważne by prawidłowo działał bo i tak będzie zasłonięty. Oraz potrzebuję mocowania rolgazu pod manetkę taką plastikową.


RE: klakson i korek baku romet i korpus rollgazu romet pod plastikową manetkę. - Motorowerzystka - 12-08-2019 12:40:02

Mam korek i mocowanie rolgazu


RE: klakson i korek baku romet i korpus rollgazu romet pod plastikową manetkę. - hvil - 12-08-2019 17:31:12

Napisałem ci PW:-)


RE: klakson i korek baku romet i korpus rollgazu romet pod plastikową manetkę. - komarek54 - 13-08-2019 22:44:16

(12-08-2019 00:58:17)hvil napisał(a):  Hej! Kompletuję gadżety do córci rometa. Chętnie zanabędę klakson sprawny, korek baku stan wizualny obojętny, ważne by prawidłowo działał bo i tak będzie zasłonięty. Oraz potrzebuję mocowania rolgazu pod manetkę taką plastikową.

WSZYSTKO mam-będzie za jedną wysyłką.