Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Oszukani na zakup motorynki - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Oszukani na zakup motorynki (/showthread.php?tid=48259)

Strony: 1 2 3


RE: Oszukani na zakup motorynki - blackpit12 - 20-08-2019 19:38:07

(20-08-2019 14:07:14)miodek90 napisał(a):  Witam
Tez zostałem oszukany na zakupie motorynki, zglosilem juz spr na policje ale nic na razie nie wiedza;/Nie wiem co dalej z tym zrobic. prosił bym bym o jakis kontakt, moze jakos bedzie Pan w stanie mi pomoc.
pozdrawiam


Witam .

Napisz proszę jak dokładnie to sie stało na jakim portalu kto gdzie kiedy jakie daty , komu i ile przelałes pieniędzy
Możesz do mnie napisć na priv wtedy podam kontakt tylko opisz prosze dokładnie co i jak pozdrawiam

(20-08-2019 16:40:23)marcin1479 napisał(a):  u mnie sprawa tez sie toczy, byla policja u mnie,ale ja nic nie zglaszalem nigdzie i ponad 50 osob zostalo oszukanych, bylem zlozyc zeznania rowniez jak przyjechali po to


Witaj . Napisz do mnie prywatna wiadomość i opisz dokładnie systuację co jak sie zadziało komu przelałeś pieniądze w jakiej kwocie z jakiego portalu

Możemy sie skontaktować prze priv .

Pozdr


RE: Oszukani na zakup motorynki - rcichy-74 - 03-09-2019 15:53:35

Witam jestem nowy forum też wpłaciłem zaliczkę na motorynke miała być w Olsztynie ludek podał adres pojechałem i wiadomo jak sie skończyło sprawę zgłosiłem dostałem info że ich namierzyli sprawę prowadzi Zgierz ale oni oferowali motorynki z całej Polski z reguły osób które wcześniej sprzedawały te sprzęty jedno jest charakterystyczne dla nich zawsze są nowymi użytkownikami olx czy sprzedajemy i na to trzeba moim zdaniem uwagę na koniec pozdrawiam wszystkich forumowiczów


RE: Oszukani na zakup motorynki - blackpit12 - 05-09-2019 00:30:09

(03-09-2019 15:53:35)rcichy-74 napisał(a):  Witam jestem nowy forum też wpłaciłem zaliczkę na motorynke miała być w Olsztynie ludek podał adres pojechałem i wiadomo jak sie skończyło sprawę zgłosiłem dostałem info że ich namierzyli sprawę prowadzi Zgierz ale oni oferowali motorynki z całej Polski z reguły osób które wcześniej sprzedawały te sprzęty jedno jest charakterystyczne dla nich zawsze są nowymi użytkownikami olx czy sprzedajemy i na to trzeba moim zdaniem uwagę na koniec pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Witam Kolegę .

Z Twojego opisu wynika że jesli dostałeś info z Policji że sprawe prowadzą w Zgierzu to się zaczyna wszystko składać w jedną całość , tak jak piszesz ogłoszenia pojawiały się w różnych lokalizacjach w Polsce ale wszytsko prawdopodobnie wychodziło od dwóch oszustów ze Zgierza lub okolic . Super że napisałeś coraz więcej osób sie do mnie odzywa w temacie oszustw na zakup motorynki myślę że nasza sprawa będzie powiązana i jest duża szansa na wywalczenie czego kolwiek bo jak się dowiadywałem takie przęstepstwa internetowe kończą się na niekorzyść pokrzywdzonych , a tutaj gruby temat sie robi .
Może napiszę co w mojej sprawie dzwoniłem tydzień temu do sądu w Zgierzu bo ja juz mam papiery włacznie z akatami oskarżenia pewnych osób i Pani z kancelarii powiedziała mi że jeszcze wpływają cały czas nowe fakty w tej sprawie i czekają na komplet dokumentów w każdym bądź razie akty oskarżeń są juz powysyłane i czekamy na termin rozprawy .

Pozdrawiam Wszystkich


Oszukani na zakup motorynki - blackpit12 - 13-11-2019 09:03:12

Witam .

W nawiązaniu do tematu i moich wcześniejszych postów , sporo osób wypytuje jak się zakończyła sprawa oszustwa więc odpisuje .
27 stycznia 2020 jest sprawa w sądzie w Zgierzu z dwoma Panami oszustami .
Myślę że wyrok zapadnie tego dnia . Osoby zainteresowane prosze o kontakt chcętnie pomogę .
Pozdrawiam


RE: Oszukani na zakup motorynki - stqc - 13-11-2019 13:24:38

Możesz napisać jaki zapadnie wyrok Wink


RE: Oszukani na zakup motorynki - notino - 07-01-2020 11:08:08

też jestem ciekaw


RE: Oszukani na zakup motorynki - blackpit12 - 09-01-2020 19:04:31

(07-01-2020 11:08:08)notino napisał(a):  też jestem ciekaw

Oj ja też , prawie dwa lata czekałem i wiem że kilka osób też czeka na wynik mojej sprawy żeby zobaczyć czy warto walczyć o swoje


RE: Oszukani na zakup motorynki - blackpit12 - 02-02-2020 08:41:10

(13-11-2019 13:24:38)stqc napisał(a):  Możesz napisać jaki zapadnie wyrok Wink

Witam .

Sprawa sie odbyła , jest to klasyczny przypadek wyłudzeń pieniędzy w formie oszustwa internetowego , kolega oskarżony zakładał konta w banku na tak zwanego słupa któy sie podkładał za alkohol .

Naszczęście jak i oskarżony o oszustwo i Pan słup byli mało inteligentni i wysypali się na maxa działając w obrębie swojego miejsca zamieszkania .

Co prawda sąd wyroku nie ogłosił ale myślę że zwrot moich kosztów będzie do odzyskania .

Pozdrawiam


RE: Oszukani na zakup motorynki - ziabsko - 27-03-2020 14:42:12

Witam,
przestrzegam przed zakupem motorynki z linku poniżej, jak widać złodzieje mają się nadal dobrze:

https://www.otomoto.pl/oferta/romet-pony-motorynka-perfekcyjny-stan-ID6CZ4uo.html?

Pozdrawiam Rafał


RE: Oszukani na zakup motorynki - blackpit12 - 13-08-2020 04:15:10

Witam .

Zobaczcie jacy jesteśmy bezsilini wobec oszustów którzy to bezczelnie śmieją się nam i wymiarowi sprawiedliwości w twarz , zaraz miną dwa lata jak zostałem oszukany i do tej pory nie odzyskałem ani pieniędzy ani motorynek , mało tego nikt do tej pory nie został skazany , no chyba że jutro bo jest kolejna rozprawa . Ale jak znam życie odwołanie i tak dalej i znów rok oczekiwania . Mało tego jeden z oszustów już nie żyje i sąd ma zamało dowodów , śmieszne nie .
Dam znać jakby coś jutro się zmieniło

pozdr


RE: Oszukani na zakup motorynki - blackpit12 - 19-08-2020 00:59:31

Witam .

No i doczekałem się jest wyrok skazujący Pana Oszusta na 6 miesięcy pozbawienia wolności oraz zwrot kosztów w moim przypadku 2200 zł .

Pozdr

Czekam cierpliwie na zwrot kosztów jeśli nie pobieram klauzulę wykonalności i oddaję sprawę w ręce Komornika .

Pozdrawiam


RE: Oszukani na zakup motorynki - Texas Ranger - 19-08-2020 22:16:28

Na razie to musisz poczekać na uprawomocnienie tego wyroku.


RE: Oszukani na zakup motorynki - ziabsko - 10-09-2020 15:31:07

Witajcie

poniżej jedno z wielu ogłoszeń oszustów:

https://www.otomoto.pl/oferta/romet-pony-tzw-motorynka-ID6DjlDe.html?

Dzwoniłem kilkakrotnie, włącza się poczta głosowa, później przychodzi informacja iż abonent jest w sieci i ponownie sytuacja się powtarza.
Przestrzegam przed ewentualnym zakupem.


RE: Oszukani na zakup motorynki - Szabla - 10-09-2020 17:29:55

Już nie dostępne, ciekawe czy sam zdjął czy otomoto.


RE: Oszukani na zakup motorynki - blackpit12 - 23-10-2020 09:28:00

Witam .

Jest mam !!! wyrok jest już prawomocny w poniedziałek odbieram klauzulę wykonalności i ciśniemy z oszustami .

Ludzie nie odpuszczajcie !!! zgłaszajcie na Policję i niech szukają nie wolno się poddawać .

ja też do końca nie wiem czy odzyskam starcone pieniądze ale jedno jest pewne oszust musi odsiedzieć 6 miesięcy