Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[oddzielony] Śmieszne i ciekawe linki, ogłoszenia, filmiki... - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: [oddzielony] Śmieszne i ciekawe linki, ogłoszenia, filmiki... (/showthread.php?tid=48042)



[oddzielony] Śmieszne i ciekawe linki, ogłoszenia, filmiki... - arczidr - 04-12-2018 23:09:26

Czarny mat to mój faworyt wśród kolorów myślicie, że użycie lakieru w spreju któregoś z tych -XXX sprawdzi się na motorze? Jak Wy (jeżeli jasne malowaliście), w jaki sposób malowaliście swoje motory / rowery / auta?


RE: [oddzielony] Śmieszne i ciekawe linki, ogłoszenia, filmiki... - nie_mientki - 05-12-2018 12:04:45

Cytat:Witam. Jestem administratorem jednego z forów internetowych. Niedawno jeden z nowozarejestrowanych użytkowników umieścił post zachęcający do skorzystania z Waszej oferty. Po krótkim wyszukiwaniu sprawdziłem, iż w przeciągu kiludziesięciu minut ten użytkownik (a w zasadzie o tym samym nicku) założył konto na kilkunastu forach, wszędzie z podobnym zamiarem. Jest to (jak mniemam) spowodowane pracą agencji wynajętej do marketingu w sieci, radziłbym jednak przemyśleć strategię bo takie zachowanie (spamowanie treściami reklamowymi) zniechęca do skorzystania z Waszej oferty. Pozdrawiam.

Tekst który wysłałem na FB firmy.


RE: [oddzielony] Śmieszne i ciekawe linki, ogłoszenia, filmiki... - Odrestaurator - 05-12-2018 12:32:07

To już klasyk w twoim wykonaniu Wink


RE: [oddzielony] Śmieszne i ciekawe linki, ogłoszenia, filmiki... - nie_mientki - 05-12-2018 12:39:38

(05-12-2018 12:32:07)Odrestaurator napisał(a):  To już klasyk w twoim wykonaniu Wink

Patrz, nawet zareagowali XD: