Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Wigry 3 1985 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Nasze rowery Romet - Użytkowe i turystyczne (/forumdisplay.php?fid=208)
+--- Wątek: Wigry 3 1985 (/showthread.php?tid=47816)



Wigry 3 1985 - Majstru - 04-11-2018 23:13:22

Cześć, w tą sobotę stałem się posiadaczem czerwonej trójki, może jej stan nie powala ale będą z niego ludzie, no ale do sedna, jak go zdobyłem.

Sobota godzina 10:25, myślę sobie co tu zrobić przecież nie będę się uczył w sobotę.
Jedna myśl- pojadę na złom. Mija chwila i już wyjeżdżam z podwórka poczciwym Gromem (temat o nim jutro), ostatnio nie mam szczęścia co do łupów złomowych więc jadę ze średnim entuzjazmem. Dobra, wjeżdżam na złom i pytam się czy jakieś stare rowery są, kierownik mówi żebym się rozejrzał to coś znajdę. No to dreptam po tym placu metalicznym i widzę ramę z Malwy, odpuszczam bo nie mam jak zabrać. Przeszedłem kawałek dalej i ujrzałem coś znajomego w kolorze czerwonym, podchodzę i widzę poobklejaną ramę z wigraka, chwila namysłu i już wręczam 5zł zapłaty za ramę złomiarzowi, biorę ramę w łapę i jadę do domu. Po przywiezieniu pierwsze co robię to odrywam dziwaczne czerwone naklejki na całej ramie i ukazuje mi się napis wigry 3 w średnim stanie. Jak narazie nic przy nim nie zrobiłem oprócz złożenia go, jak ruszę dupsko to zrobię więcej fotek.




RE: Wigry 3 1985 - RaszkoV - 05-11-2018 00:07:11

Fajny Wigrak , czekam na postęp prac Wink Ja się muszę za polo luxa wziąć.


RE: Wigry 3 1985 - zaz - 05-11-2018 11:23:57

Fajny będzie wigry jak go złożysz. Gdybyś szukał części napisz do mnie na priv bo wiem gdzie kupić. Życzę powodzenia w remoncie.