Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Głupie lub śmieszne teksty z grup fb lub innych stron - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Głupie lub śmieszne teksty z grup fb lub innych stron (/showthread.php?tid=47377)



Głupie lub śmieszne teksty z grup fb lub innych stron - Motorowerzystka - 27-08-2018 22:45:47

Oto temat na nie forumowe teksty, śmieszne, głupie lub dziwne.

Dziś na tej niesławnej fb grupie zobaczyłam coś co mnie mocno znerwiło, a mianowicie przywłaszczenie sobie mojego zdjęcia Angry Kulturą wypowiedzi to on nie grzeszy roll




RE: Głupie lub śmieszne teksty z grup fb lub innych stron - rafi555 - 27-08-2018 22:50:14

To ładnie Big Grin ja fb nie mam ale kolega mówił mi co tam cię dzieje, igrzyska cebuli i ekspertów mechaników, że łep urywa Smile.


RE: Głupie lub śmieszne teksty z grup fb lub innych stron - Odrestaurator - 28-08-2018 01:46:25

Na szrocie w Dębieńsku? :F to obok mnie, i akurat ono jest zamknięte w dniach 5-31 sierpnia i na pewno tam to tak nie wygląda i nie ma tam takiej ramy :F

Gdyby tu wszystkie teksty i kłótnie z fb wrzucać to by tu miejsca brakło bo tam to tak wygląda właśnie.


RE: Głupie lub śmieszne teksty z grup fb lub innych stron - bacablue - 28-08-2018 11:19:23

Witam. I co tu się dziwić? Spójrz na imię, pewnie jeszcze w sandałach chodził po tym złomowisku Big Grin


RE: Głupie lub śmieszne teksty z grup fb lub innych stron - NoSeLatamTrochu - 28-08-2018 19:03:04

Sądzisz że imię charakteryzuje człowieka ?

A wy co sądzicie ?




RE: Głupie lub śmieszne teksty z grup fb lub innych stron - bacablue - 29-08-2018 08:31:17

Witam. Niekoniecznie. Co do zdjęcia: Pomijając silnik, widzę, że chromowany błotnik przedni dość często pojawiał się w Ogarze 200/205. Chyba w dwukolorowym już nie?


RE: Głupie lub śmieszne teksty z grup fb lub innych stron - NoSeLatamTrochu - 29-08-2018 10:18:47

Ale to srebrny, były niebiesko szare.


RE: Głupie lub śmieszne teksty z grup fb lub innych stron - Motorowerzystka - 29-08-2018 10:46:24

A ja sądzę że nie ma racji. Jakby tak każdy pozgłaszał swoje przeróbki silnika typu zmiana cylindrów itp. to by na ulicach się pusto zrobiło :F Jakiś typ służbisty się trafił. No i przecież już od dawna silnik jest częścią wymienną roll