Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Projekt okładki baterii PRL Romet Komar MR 232 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Poradniki, instrukcje i schematy (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Projekt okładki baterii PRL Romet Komar MR 232 (/showthread.php?tid=47236)



Projekt okładki baterii PRL Romet Komar MR 232 - VeteranJaro - 09-08-2018 21:47:43

https://.../projekt-okladki-baterii-prl-romet-komar-mr-232-sztywniak-moped-retro2oo-com-veteran-com-pl/



RE: Projekt okładki baterii PRL Romet Komar MR 232 - NoSeLatamTrochu - 09-08-2018 22:08:48

Chłopie skończ się tutaj reklamować. Co ta okładka daje ? +5 kunia ? przecież ich i tak nie widać. Może byś opisał tutaj na tym forum o co ci chodzi, co to wnosi i jak to zrobić, pod linkiem też nic nie ma.


RE: Projekt okładki baterii PRL Romet Komar MR 232 - VeteranJaro - 09-08-2018 22:14:38

W cholerę rzeczy nie widać... To co można o*********ć fuszerkę?. Jak dla mnie "gościu" nie masz poczucia estetyki i dobrego smaku. O wychowaniu już mówię.


RE: Projekt okładki baterii PRL Romet Komar MR 232 - Szatek - 09-08-2018 22:46:43

Zgadzam się, że mimo że czegoś nie widać, nie znaczy że można to olać. Ale co do samej naklejki, to jak dla mnie to już trochę oszukiwanie samego siebie i innych, bo nie będzie to oryginalna bateria...


RE: Projekt okładki baterii PRL Romet Komar MR 232 - VeteranJaro - 09-08-2018 23:04:28

(09-08-2018 22:46:43)Szatek napisał(a):  Zgadzam się, że mimo że czegoś nie widać, nie znaczy że można to olać. Ale co do samej naklejki, to jak dla mnie to już trochę oszukiwanie samego siebie i innych, bo nie będzie to oryginalna bateria...

Te baterie w chwili produkcji już były liche. Będzie info na temat mocowań tych baterii. Też z tym jest niezły kabaret.
Jakie oszukiwanie ludzi?. Może mam wsadzić tam powerbanka?.
Renowację wykonuję dbając o najmniejsze detale.

Znam takie lekceważenie z ulicznej autopsji. Na 10 widzianych Sztywniaków tylko 2 miały działające klaksony, ale podpięte pod cewkę świetlna...
Ludzie nie dbają o detale tylko byle działało i na odwal. Mało tego. Sporo osób nawet nie wie, że było coś takiego...

Nie ukrywam, że trochę kasy wydałem na klaksony, mocowania etc. i chcę to mieć fachowo zrobione.


RE: Projekt okładki baterii PRL Romet Komar MR 232 - Szatek - 09-08-2018 23:26:55

A no takie, że jeśli ktoś nie będzie wiedział że to współczesna bateria, to pomyśli że to oryginał - a tak nie jest. Ja zastosowałbym po prostu współczesne baterie, ale jeśli chcesz, to wstawiaj nawet tego powerbanka Wink Może i się mylę co do ogólnego zamysłu, ale jakoś mi to nie podchodzi...


RE: Projekt okładki baterii PRL Romet Komar MR 232 - rafi555 - 09-08-2018 23:28:39

Pomysł dobry Smile, można by zwykłe baterie tak okleić i fajnie by to wyglądało na motorze.

Ps. Trochę kultury.