Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Czacha komar - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Czy warto kupić? Wycena, Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=98)
+--- Wątek: Czacha komar (/showthread.php?tid=47173)



Czacha komar - NoSeLatamTrochu - 01-08-2018 23:47:31

Cześć poproszę o wycenę czachy, plastika, lampy, czy jak to się tam nazywa do komara.
Jest to oryginał ostatnio znaleziony w stodole w której znajduję ostatnio dużo fantów Tongue
Wszystkie części lampy są jak i stacyjki i licznika.
Co za idiota ze mnie, znowu nie dałem zdjęć ...






Ona się jeszcze tak błyszczy czego mój aparat nie uchwycił.


RE: Czacha komar - Odrestaurator - 02-08-2018 00:12:28

Ładny stan ale max 50zł


RE: Czacha komar - NoSeLatamTrochu - 02-08-2018 00:14:26

No jak mówię większość moich fantów to leżała w sianie zakopana z 5 m pod belkami ostatnio przy porządkach znalezione, a że tam wilgoci prawie nie ma to w miare ładnie się pare gratów zachowało, jutro resztę wystawię.

Czyli mogę spokojnie wołać 50 zł ? Za sam plastik czy razem z lampą stacyjką i licznikiem ?


RE: Czacha komar - Dawdzio - 02-08-2018 00:15:57

Malowana?




Post #1100 :F


RE: Czacha komar - NoSeLatamTrochu - 02-08-2018 00:26:16

Nie wydaje mi się. Ma taki połysk coś w stylu lampy


RE: Czacha komar - Odrestaurator - 02-08-2018 00:29:01

Spróbuj wystawić za 50zł i ewentualnie schodź w dół, a resztę gratów na razie wystaw osobno. Jak nie pójdzie, złóż wszystko w całość i wtedy daj za 50zł. Ja sprzedaję części zawsze taniej niż najniższa rynkowa żeby szybko szło, ale jak u Ciebie może dłużej powisieć to możesz próbować. Jeśli ma połysk i nic z niej nie schodzi to nie jest malowana, ale jeśli była to cena leci w dół. Jak będziesz jeszcze mieć coś do wyceny, to możesz do mnie pisać śmiało.


RE: Czacha komar - NoSeLatamTrochu - 02-08-2018 00:36:28

Próbowałem paznokciem i śrubokrętem leciutko od środka i nie widać żeby schodziło.

Ja robię tak że wystawiam za zawyżona cenę i daję do nego, zawsze tam pare dyszek opuszczę i sprzedam