Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Zrób foto wnętrza swojego garażu - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Trudne sprawy (/forumdisplay.php?fid=206)
+--- Wątek: Zrób foto wnętrza swojego garażu (/showthread.php?tid=46941)



Zrób foto wnętrza swojego garażu - zbieracz rometów - 01-07-2018 12:05:53

Siema ostatnio wpadłem na pomysł na wątek o zrobieniu foto swojego garażu chodzi głównie o to by uwiecznić na nich swoje rower/motorowery/motocykle ja zdjęcie swojego garażu wstawię później bo niestety nie mam teraz możliwości zrobienia zdjęcia


RE: Zrób foto wnętrza swojego garażu - Odrestaurator - 01-07-2018 12:38:42

Było już kilka takich tematów, żaden nie wypalił, głównie z obawy o kradzież. No pomyśl, wstawiamy tu zdjęcie garażu, wszystko w środku widać, możliwe że nawet przejście do domu. Na forum jest podana lokalizacja , lub ty sam ją podasz w ogłoszeniu jakimś. Najlepiej, jak dorzucisz, że aktualne kilka dni bo potem wyjeżdżasz na urlop. A złodziej obserwuje. Dalej nie trzeba tłumaczyć.


RE: Zrób foto wnętrza swojego garażu - zbieracz rometów - 01-07-2018 12:41:39

(01-07-2018 12:38:42)Odrestaurator napisał(a):  Było już kilka takich tematów, żaden nie wypalił, głównie z obawy o kradzież. No pomyśl, wstawiamy tu zdjęcie garażu, wszystko w środku widać, możliwe że nawet przejście do domu. Na forum jest podana lokalizacja , lub ty sam ją podasz w ogłoszeniu jakimś. Najlepiej, jak dorzucisz, że aktualne kilka dni bo potem wyjeżdżasz na urlop. A złodziej obserwuje. Dalej nie trzeba tłumaczyć.

dobrze w takim razie zmieniam zasadę robimy fotę zbiorową wszystkich swoich rowerów/motorowerów/motocykli


RE: Zrób foto wnętrza swojego garażu - seler1500 - 01-07-2018 12:48:38

Rometów* Big Grin


RE: Zrób foto wnętrza swojego garażu - zbieracz rometów - 01-07-2018 12:49:54

może być ?


RE: Zrób foto wnętrza swojego garażu - seler1500 - 01-07-2018 12:59:25

Pomysł słaby, wyjdzie jak zawsze. Jak wyżej.


RE: Zrób foto wnętrza swojego garażu - zbieracz rometów - 01-07-2018 13:39:49

ale zawsze warto próbować


RE: Zrób foto wnętrza swojego garażu - łogór 200 - 11-06-2021 15:58:46

Róbta i dajcie jeszcze pinezkę z dokładną lokalizacją

Widać jeszcze efekty nudy u kolegi po pandemii że ma takie pomysły.


RE: Zrób foto wnętrza swojego garażu - Debesta - 12-06-2021 00:56:34

No złodziei nie brakuje. Mój dobry ziomek dźwignął dla mnie blotnik przedni do motorynki M1, co prawda nie przez zdjęcie, a dlatego ze mu zaufalem. Ale dobrze bo chociaz zrobil kaming ałt swojej skurwialej natury, dla mnie serce bolesne, krwawiące, męczące, trapiące, ale mam nadzieje ze zapewni rodzinie godny byt przez kilka lat za ten błotnik. Teraz nie za bardzo kogoś tam wpuszczam, tym bardziej obcych.