Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Ogar 200 - tylne koło sie blokuje gdy pcham go do tyłu - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Silnik, przeniesienie napędu (/forumdisplay.php?fid=221)
+--- Wątek: Ogar 200 - tylne koło sie blokuje gdy pcham go do tyłu (/showthread.php?tid=46691)



Ogar 200 - tylne koło sie blokuje gdy pcham go do tyłu - Bartezz - 28-05-2018 00:10:56

Siemka, po kilku miesiach wrescie mialem chwile by zajac sie ogarem, ktorego kupilem za psie pieniadze. Prawie wszystko jest git, ale nurtuje mnie jedna sprawa. Nie moge pchac go do tyłu, cos blokuje łańcuch. Sprawdzałem czy nie trze gdzies po ramie ale wydaje sie byc wszystko wporzadku. Problem moze lezec gdzies w srodku lub zebatce zdawczej. Nakretka ktora ja blokuje byla luzna, z braku czasu i odpowiedniego klucz przykrecilen ja na tyle ile dalem rady. Czy moze w tej zebatce lezy problem?? Ktoś miał podobnie?? Czasem dam rade przepchnac go 1m a czasem dwa i koniec.


RE: Ogar 200 - tylne koło sie blokuje gdy pcham go do tyłu - Bartezz - 02-06-2018 23:56:49

Ktos pomoze??


RE: Ogar 200 - tylne koło sie blokuje gdy pcham go do tyłu - NexTPL - 03-06-2018 00:00:06

U mnie się blokował czasem, nawet do przodu.

Mi pomogła wymiana łańcucha na nowy, stary był bardzo rozciągnięty i nie zazębiał się prawidłowo czasami.


RE: Ogar 200 - tylne koło sie blokuje gdy pcham go do tyłu - TheKocur - 03-06-2018 07:23:29

Najlepiej zdejmij łańcuch i sprawdź czy przestanie się coś blokować jak pchasz Wink


RE: Ogar 200 - tylne koło sie blokuje gdy pcham go do tyłu - Bartezz - 03-06-2018 10:01:30

Dzieki, sprobuje i napisze czy pomoglo Smile