Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Ford Fiesta MK4 - problemy z korozją podłogi, a przegląd. - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Cztery kółka (/forumdisplay.php?fid=165)
+--- Wątek: Ford Fiesta MK4 - problemy z korozją podłogi, a przegląd. (/showthread.php?tid=46688)



Ford Fiesta MK4 - problemy z korozją podłogi, a przegląd. - Jestem Marek - 27-05-2018 19:20:27

Cześć,
mam okazję kupić Ford'a Fieste za 600 zł - ważny przegląd i oc do lipca. Problem jest taki że podłoga od strony kierowcy nie wygląda dobrze, jest wręcz tragicznie (aktualnie nie mam jak zrobić zdjęć). I teraz pytanie czy jeśli dałbym w stanie to naprawić, to czy samochód przejdzie bez większych problemów przegląd?

Tylko gdy będę miał możliwość dodam wam zdjęcia.


RE: Ford Fiesta MK4 - problemy z korozją podłogi, a przegląd. - kdudka - 27-05-2018 22:15:16

Zależy od diagnosty. Ważne by w dobrym stanie były miejsca gdzie masz mocowania wahaczy i innych części od których zależy bezpieczeństwo jazdy. Mocowania części skrętnych itd. Pamiętaj by sprawdzić czy korozja nie pochłonęła np. numeru nadwozia mocowania amortyzatorów itd.. Przegląd taki aby sprawdzić czy wszystko ok u mnie kosztuje 30 zł. Ja za tą kwotę jeżdżę i sprawdzam zawsze hamulce i zawieszenie dla swojego bezpieczeństwa i spokojnego sumienia jadąc na wczasy. Kiedyś zrobiłem taki wał z autem kolegi, podjechaliśmy by sprawdzili auto za 30 zł powiedział że ok to poprosiliśmy o wpis do dowodu i dopłaciliśmy za normalny przegląd. Nie do konca mu się podobało ale przeszło, powiedział diagnosta tylko że bez pospawania podłogi mamy się z tym autem w przyszłym roku nie pokazywaćWink.
Pozdrawiam

Nie doczytałem. Tak jeśli będzie pospawane "fachowo" to nie powinni mieć problemów.