Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
łożyska craft - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Silnik, przeniesienie napędu (/forumdisplay.php?fid=221)
+--- Wątek: łożyska craft (/showthread.php?tid=45795)

Strony: 1 2 3 4


RE: łożyska craft - JGNZM - 14-01-2018 23:48:40

Jak nikt nie reaguje... Lol, kolega dostał dwa ostrzeżenia i ma już ponad 3/4 % ostrzeżeń. Radzę popatrzeć zanim się coś napisze.


RE: łożyska craft - Blues - 14-01-2018 23:59:12

Ale dlaczego się tak z nim bawicie. Ktoś dostaje ostrzeżenie i widzi że przegiął, a tutaj ze strony usera nie ma w ogóle reakcji na ostrzeżenia itp.
Rozwiązanie jest tylko jedno i oczywiste.


RE: łożyska craft - JGNZM - 15-01-2018 00:21:18

Jak sobie nazbiera jeszcze trochę to dostanie to na co zasługuje.
Koniec off topu


RE: łożyska craft - Texas Ranger - 15-01-2018 01:13:51

JGNZMateline='1515962920' napisał(a):  Jak nikt nie reaguje... Lol, kolega dostał dwa ostrzeżenia i ma już ponad 3/4 % ostrzeżeń. Radzę popatrzeć zanim się coś napisze.

Niestety ale to czy ktoś ma i jaki poziom ostrzeżeń zwykłemu zjadaczowi chleba się nie wyświetla. Także nie dziw się, że zareagowalem, a i tak czekałem długo. Zresztą świadczy o tym ilość piw za mój post, więc inni też nie widzą waszej reakcji.
Ale obraźliwe określenia padły kilka razy, więc zgadzam sie z przedmowca, że się trochę cackacie. Czekam teraz na punkty za to że zwracam uwagę Moderacji.


RE: łożyska craft - marcin1479 - 15-01-2018 01:18:36

Wedlug mnie to Powinno widac kto ma ostrzeżenia jak np na innych forach, tutaj widac bylo ze obrazal ten user innch i nie dziwie sie ze kolega wyzej na to zareagowal piszac odpowiedniego posta, sam mialem to zrobic. Pozdrawiam


RE: łożyska craft - JGNZM - 15-01-2018 01:52:40

To już nie moja sprawa, nie jestem administratorem forum. Niestety. Jedynie mogę moderować czyjeś posty co akurat widzą wszyscy.


RE: łożyska craft - Lagoon - 15-01-2018 03:15:41

Pousuwać to w cholerę, bana dać. W sieci nie ma się co w tańcu pierdzielić, brak kultury to od razu banik i spokój. Po co trzymać tu kogoś, kto sieje zamęt. Niezrozumiałe jest to, że każdy z Was ma po części rację, a łapiecie się za słówka co wywołuje kłótnię.


RE: łożyska craft - stqc - 15-01-2018 16:35:51

Kolega ogor ewidentne ma ze sobą problem po pierwsze skończył technikum brakuje mu inżyniera boli go to i odsyła do innych którzy napewno poprą IWO, po drugie pracował w pezocie zamiatając płac ale doświadczenie jest ? No i po trzecie wnioskuje ze jest to dzieciak bo kto normalny na poziomie tak szanuje innych i te pisanie „ŻAL’’...