Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[K] Kadet - osłona silnika, klapka narzędziówki, mocowania kierownicy - kupię! - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: [K] Kadet - osłona silnika, klapka narzędziówki, mocowania kierownicy - kupię! (/showthread.php?tid=45718)



Kadet - osłona silnika, klapka narzędziówki, mocowania kierownicy - kupię! - czankete - 02-01-2018 15:30:57

...poszukuję nowej lub w idealnym stanie wizualnym plastikowej osłony silnika do Kadeta - tej, którą nakłada się na ramę i mocuje z boków śrubami. Może być bez bocznych naklejek. Brakuje mi też oryginalnej klapki przykrywającej schowek na narzędzia jaki usytuowany jest w bagażniku Kadeta - bez uszkodzeń, dziur itp. po prostu w stanie ładnym wizualnie. Trzecia brakująca mi rzecz to oryginalne chromowane mocowania kierownicy - nie potłuczone, nie zdeformowane zbyt silnym skręceniem i z ładnym chromem.

Jeżeli ktoś ma takowe części i chce sprzedać to proszę o kontakt bezpośrednio na alest@tlen.pl


RE: Kadet - osłona silnika, klapka narzędziówki, mocowania kierownicy - kupię! - bubel500 - 02-01-2018 15:37:02

mam cały schowek z klapką, co prawda schowek dziurawy, ale pokrywa przyzwoita


RE: Kadet - osłona silnika, klapka narzędziówki, mocowania kierownicy - kupię! - czankete - 02-01-2018 19:22:51

- to podeślij mi foto, jak będzie mi pasowała to wezmę Smile


RE: Kadet - osłona silnika, klapka narzędziówki, mocowania kierownicy - kupię! - bubel500 - 02-01-2018 19:34:39

koło 20-tej podeślę Smile


RE: Kadet - osłona silnika, klapka narzędziówki, mocowania kierownicy - kupię! - czankete - 07-01-2018 22:35:09

...pokrywka schowka zakupiona Smile reszta dalej aktualna