Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Romet Komar MR232 69' - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Nasze Romety (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Romet Komar MR232 69' (/showthread.php?tid=4523)



Romet Komar MR232 69' - PolakKomar - 26-04-2012 15:44:53

SiemkaSmile Chciałem wam pokazać swojego Komara z 69 roku. Komara dostałem 3 lata temu od wujka (wcześniej leżał z 13 lat w garażu). Komar był w częściach, praktycznie wszystko osobno. Przeleżało to u mnie 3 lata i postanowiłem, że zabiorę się za niego. Zauważyłem kilka braków w częściach i w większości jest już zamówioneWink Na samym początku miałem pewien problem z elektryką (nie było kabli), ale poszedłem do budowlanego niedaleko mnie i kupiłem 6m kabla. Instalacje podłączyłem wg. schematów z neta, ale iskry nie było. Zmieniłem kondensator, iskra jestBig Grin Na fotkach kable wiszą przy silniku, ale łączyłem to na szybko żeby sprawdzić czy będzie iskra. Muszę to wszystko teraz skręcić, ustawić zapłon i wyprowadzić z piwnicy. Może odpali jak podleję go pod świecę. Jedno co mnie zastanawia to czemu ciężko chodzą pedały? Nie miałem też oryginalnych linek od sprzęgła i gazu. Linka od gazu powinna pasować, ale od sprzęgła jest sporo za długa. Ogólnie podejrzewam, że do regulacji są biegi. Papiery do niego gdzieś podobno są, więc jak będzie na chodzie to postaram się je zdobyć. No to by było na tyle, teraz jakieś fotkiWink
















RE: Romet Komar MR232 69' - kadetmen - 26-04-2012 15:48:51

Spoko komarek , trochę przy nim posiedzisz i będzie gitara :F


RE: Romet Komar MR232 69' - Norbi96 - 26-04-2012 16:01:44

Fajny, doprowadź go do stanu pierwotnego i będzie super.


RE: Romet Komar MR232 69' - MichalSR50 - 26-04-2012 23:06:59

Powoli całego złożysz, dla Sztywniaka warto się poświęcić, potem zobaczysz że każdy będzie się oglądał za Tobą Smile