Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Powitanie! - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Powitalnia (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Powitanie! (/showthread.php?tid=45145)



Powitanie! - mario.wp - 06-10-2017 11:11:25

Cześć,
chciałbym się przywitać z Wami, jako że od wczoraj postanowiłem zapisać się do forum. Wcześniej często z niego korzystałem, szukając jakiś informacji odnośnie sprzętów jeżdżących z PRL.

Jestem posiadaczem dwóch Ogarów 205 i 200 - pierwszy z nich kupiony za bezcen od kolegi ok 15 lat temu - stoi w w oryginale na wsi, w mojej wakacyjnej bazie na lubelszczyźnie. To długa historia - może kiedyś o tym napiszę w wolnej chwili bo kosztował mnie ostatecznie majątek i dla tego chyba nigdy go nie sprzedam Smile

Drugi stoi w moim garażu w Gliwicach - dostałem go za pomoc w przeprowadzce Smile
Obecnie bardzo chciałbym go odrestaurować, bo o ile jest sprawny i kompletny (przeszedł przegląd prawie Smile bez problemu), ale ktoś uraczył go wcześniej farbą za pomocą pędzla... Chcę go zrobić w 100% na oryginalnych częściach (to co trzeba wymienić) ale np kolor ma być inny niż standardowo wychodziły - ma się wyróżniać. Dodatkowo odnowienie chromów itp.
Dlatego właśnie postanowiłem wstąpić w Wasze szeregi aby móc liczyć na Waszą pomoc i podzielić się również moimi doświadczeniami.

Również zachętą do wstąpienia w szeregi był kontakt przez OLX w sprawie części z gregor19781978 i jego piękny komar - pozdrawiam Grzegorz Smile

Pozdrawiam wszystkich
Marcin


RE: Powitanie! - nie_mientki - 06-10-2017 14:32:16

Witam.


RE: Powitanie! - Suwmiarka - 09-10-2017 22:11:01

Witamy na forum :-)


RE: Powitanie! - rafi555 - 09-10-2017 22:20:24

Cześć Smile .


RE: Powitanie! - Komar_126 - 09-10-2017 23:24:44

Witaj, cześć i czołem! Smile