Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[Wiki] Romet 50-T-3 (prototyp) - Szczegółowy opis założeń konstrukcyjnych - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Forumowa Wikipedia (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- Wątek: [Wiki] Romet 50-T-3 (prototyp) - Szczegółowy opis założeń konstrukcyjnych (/showthread.php?tid=44736)

Strony: 1 2


RE: [Wiki] Romet 50-T-3 (prototyp) - Szczegółowy opis założeń konstrukcyjnych - Szatek - 25-01-2020 14:00:53

Bo Fotosik jest ogólnie lepszym, typowym i płatnym hostingiem zdjęć. Gdyby odpukać forum padło, to wszystkie moje zdjęcia razem z nim. Udostępniam też zdjęcia na inne fora itp. i jest to dla mnie wygodniejsze.


RE: [Wiki] Romet 50-T-3 (prototyp) - Szczegółowy opis założeń konstrukcyjnych - Szatek - 31-01-2020 20:34:43

Zdjęcia w końcu działają. Fotosik poleciał sobie w... kulki. Mimo kilkukrotnie wysłanych maili na wskazany adres - zero odzewu. Doładowałem też ponownie saldo za mniejszą kwotę - środki też nie zostały przekazane. Dopiero dziś, po interwencji DotPay.pl, doładowali saldo na odpowiednią kwotę i odblokowali zdjęcia. Pamiętam że już kiedyś też do nich pisałem i odpisali mi - po tygodniu...


RE: [Wiki] Romet 50-T-3 (prototyp) - Szczegółowy opis założeń konstrukcyjnych - trzcinka - 31-01-2020 22:49:36

Super! Artykuł już przeczytany, jak zwykle super robota Szatek!


RE: [Wiki] Romet 50-T-3 (prototyp) - Szczegółowy opis założeń konstrukcyjnych - romek - 26-11-2021 13:13:25

Szatek, zdjęcia znowu nie działają. Druga sprawa to czy ogar 205 na długiej główce to jest normalne? Ostatnio gdzieś mi mignęła taka rama, fakt bez mocowań głowicy.


RE: [Wiki] Romet 50-T-3 (prototyp) - Szczegółowy opis założeń konstrukcyjnych - Szatek - 27-11-2021 14:05:03

Zdjęcia już działają.

Nie, to nie jest normalne, bo takie Ogary 205 nie były seryjnie produkowane.