Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[Wiki] Romet 50-T-1 (2370) - Szczegółowa historia zmian (identyfikacja rocznika) - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Forumowa Wikipedia (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- Wątek: [Wiki] Romet 50-T-1 (2370) - Szczegółowa historia zmian (identyfikacja rocznika) (/showthread.php?tid=44589)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: [Wiki] Romet 50-T-1 (2370) - Szczegółowa historia zmian (identyfikacja rocznika) - Szatek - 25-02-2022 23:21:37

Niestety, niewiele jestem w stanie zrobić. Zdjęcia są na Fotosik.pl i tam do tej pory opłacałem dodatkowy transfer zewnętrzny dla zdjęć. Niedawno Dotpay (jedyny serwis przez którego można wpłacać pieniądze do portfela na Fotosiku) przestał go obsługiwać. Pomoc Fotosika nie odpisuje w ogóle na maile i wysyłają mi dosłownie co minutę SPAM odnośnie braku wystarczających środków na zwiększenie transferu... Zdjęcia odblokują się na początku kolejnego miesiąca i do czasu wykorzystania domyślnego transferu będą działać.

Nie wiem za bardzo co z tym zrobić. Wrzucić jakieś 2500 zdjęć na inny serwer to nie problem. Problem byłby z edycją każdego odnośnika do danego zdjęcia we wszystkich moich postach...