Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Dokumenty Romet Komar - kilka pytan - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Prawo (/forumdisplay.php?fid=99)
+--- Dział: Pytania (/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Dokumenty Romet Komar - kilka pytan (/showthread.php?tid=44237)

Strony: 1 2


RE: Dokumenty Romet Komar - kilka pytan - Rafku - 05-07-2017 22:02:06

Zul tak czy siak musialby kupic od tego samego goscia co ty, bo jak ten 'pierwszy' zglosil sprzedaz pojazdu, to tam w 'historii' tego pojazdu są dane osobowe goscia, od ktorego ty sam kupiles

Czyli gosc 2006 - gosc, od ktorego praktycznie ty kupujesz - zul - ty

Wtedy luz


RE: Dokumenty Romet Komar - kilka pytan - MeraM - 05-07-2017 22:09:48

w którym momencie rejestracji wydział komunikacji sprawdza ciągłość OC?
Czytając temat trochę się zaniepokoiłem. Mój komar nie był opłacany przez kupę czasu


RE: Dokumenty Romet Komar - kilka pytan - nofack - 05-07-2017 23:04:52

Wiesz co, w tym problem ze NIE ZNAM PRAWDZIWEJ HISTORII POJAZDU i nie wiem czy taka jest prawda jak on mowil ze on umowy nie spisywal ani nic... itd a nie wiadomo moze spisali a mu zginela i tamten gosciu z 2006 co sprzedal, jesli on zglosil to do WK i dane przeszly na tego co mi sprzedal to koniec kapota, bez jego danych i umowy z nim NIEREALNE. Ale jesli znal bym historie i wiedzial ze ten gosciu z 2006 jest ostatnim wlascicielem no to drazyl bym temat i szukal "zula" do tego. Lub sam poszukal goscia to jak szukanie igly w stoku siana no ale coz mozna sprobowac, ja na ten temat mam mala wiedze ale zaloze sie ze ludzie u nas w PL nie takie rzeczy zalatwiali. Nawet w tamtym roku jak sprzedalem ogara 200 z samym golym dowodem czy tam potwierdzenieem do rejestru bez umow itd. Pytam sie a co z papierami a kupujacy mowi ze papiery teraz to nie problem wyrobi sibie bez niczegoSmile A ja coz w kropce poki co bo nie mam do kogo uderzyc z tym :/


RE: Dokumenty Romet Komar - kilka pytan - nofack - 20-07-2017 07:59:52

Komarek zarejesrowany dziekuje za pomoc wszystkim Smile


RE: Dokumenty Romet Komar - kilka pytan - Rafku - 20-07-2017 09:31:08

Temat wielce wyjasniony, takie posty to w sumie wstyd pisac, pograzanie siebie.... tak ciezko zamknac ten temat postem wyjasniajacym co i jak? Facepalm2


RE: Dokumenty Romet Komar - kilka pytan - nofack - 20-07-2017 13:22:08

Skoro twierdzisz ze wstyd pisac...to i wstyd wyjasniac...to chyba logiczne...duzo nie pomogly posty typu, nic z tym nie zrobisz, daruj sobie , czy gra nie warta swieczki, ale znalazl sie ktos kto na forum kto doradzil co trzeba zrobic po kolei, i nie miec zadnych problemow. Romecik zostal zarejestrowany na mnie , od dnia zakupu ubezpieczony, przeglad podbity. Czekam na twardy dowód ... Wink


RE: Dokumenty Romet Komar - kilka pytan - pajak - 20-07-2017 14:50:51

A jednak się udało zarejestrować romecika, gratuluję i pozdrawiam.


RE: Dokumenty Romet Komar - kilka pytan - nofack - 20-07-2017 16:05:49

Pajak, zrobilem jak mowiles , troszke czasu potrzebowalem znalesc odpowiednia osobe ale udalo sie i wszystko zostalo dopiete na ostatni guzik i ostatecznie zalatwilem sprawe bez niczego :)Dzieki