Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Czy tylko ja? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Czy tylko ja? (/showthread.php?tid=43211)

Strony: 1 2 3 4


RE: Czy tylko ja? - Bartek - 11-03-2017 12:49:05

(11-03-2017 01:45:16)Texas Ranger napisał(a):  A za co ja dostałem punkty? Za to, że stanąłem w obronie gościa, który wystawiał nowe opony i zamiast zdjęć wstawił grafikę obrazującą w sposób dokładny wygląd tych opon i ich bieżnika. Ja napisałem post, który zdaniem Moderatora nie dotyczył tematu, a napisałem, że skoro obrazek bardzo dobrze obrazuje sprzedawany przedmiot, to po co zdjęcie? Dodam tylko, że była to grafika, którą stosuje np. Oponeo. W odpowiedzi napisano mi, że regulamin to regulamin i ma być zdjęcie, a mój wpis nie dotyczy tematu. Jak widać moje przewinienie było przeogromne i naprawdę zaburzyło porządek na forum.
Jestem użytkownikiem kilku forów, mam pewnie 2 razy więcej lat niż przeciętny Forumowicz stąd, ale takiego rygoru nie widziałem nigdzie indziej. Efekt taki, że raczej czytam, niż się udzielam. Także proszę Szanownych Moderatorów o trochę więcej wyrozumiałości i luzu.

Z tego co tutaj widzę masz tylko punkty ode mnie i nie ma żadnego wspominku o tym incydencje z gościem i jego oponami.
Ale wracając do tego tematu.. Chciałbyś kupić przedmiot który ma dane zdjęcie podglądowe ? Bo ja bym nie chciał. Wolę zdjęcie danego przedmiotu i przynajmniej wiem co kupuję. A tak gość da ładny opis, zdjęcie podglądowe i wszyscy szczęśliwi. A jak kupisz taki przedmiot i okaże się bublem to wtedy płacz i lament, że dany przedmiot jest różniący się z opisu i ze zdjęcia. Dlatego na tym forum będzie zwracane uwagę by dodawać swoje zdjęcia a nie jakieś podglądowe..
A jeśli widzisz taki defekt to kliknij przycisk "Zgłoś" i któryś z moderatorów zajmie się tym tematem..
A co do moich punktów to ewidentnie było widać podburzanie do kłótni. Jeśli masz jakieś "Ale" do otrzymanych moich punktów to pisz do Adminów i oni to rozpatrzą Wink

Zwróćmy też na jedną sprawę.. pilnujemy forum jest źle. mielibyśmy w poważaniu robotę na forum to też by było źle.
Niestety w dzisiejszych czasach nikomu nie dogodzi..


RE: Czy tylko ja? - Tomasso94 - 11-03-2017 13:06:16

To i ja dorzucę swoje trzy grosze, jako taktyczny obserwator wątków na forum. Jest kilka problemów które trzeba by poprawić, bo każdy ma coś za uszami, zarówno moderatorzy jak i zwykli użytkownicy. Na pewno na początek prosił bym oficjalnie moderatorów aby nie wdawali się w prywatne wojny, bo to nic dobrego nie wróży, a temat powraca jak bumerang od siedmiu lat (tak kłejk, o Ciebie mi chodzi głównie w tym momencie :F ). To że ktoś skomentuje coś uznając inaczej, nie oznacza żeby usuwać jego posty. No ale to że moderator działa aktywnie zawsze tak skutkowało i skutkować będzie.

Regulamin jest, aby był tutaj porządek. Miejscami jest rygorystyczny owszem, aczkolwiek patrząc np. na dział giełda kilka miesięcy wstecz - w wątkach robił się jeden wielki, wręcz przeogromny syf. Teraz giełda jest bardziej przejrzysta - i przypominam że sami jako użytkownicy ciągle o to wnioskowaliście.

Co do moderatorów fakt, przydało by się trochę nowych i aktywnych i o tym pomyślimy niedługo. No i w tym szybkim przemówieniu prosił bym o więcej luzu i zrozumienia pomiędzy moderatorami i użytkownikami, bo niektóre spięcia wychodzą zupełnie niepotrzebnie. Dla przypomnienia, użytkownik jest zobowiązany do postępowania i pisania postów mając na uwadze choć trochę regulaminu, a rolą moderatora jest pomagać, a nie tylko karać, lub wykorzystywać prywatnie swoją pozycję.

Bez ładu jak zwykle, pozdrawiam Big Grin


RE: Czy tylko ja? - komarinho - 11-03-2017 13:34:59

(11-03-2017 13:06:16)Tomasso94 napisał(a):  Dla przypomnienia, użytkownik jest zobowiązany do postępowania i pisania postów mając na uwadze choć trochę regulaminu, a rolą moderatora jest pomagać, a nie tylko karać, lub wykorzystywać prywatnie swoją pozycję.


Trafiłeś w samo sedno Wink


RE: Czy tylko ja? - tramwajarz - 11-03-2017 13:42:03

(11-03-2017 13:34:59)komarinho napisał(a):  
(11-03-2017 13:06:16)Tomasso94 napisał(a):  Dla przypomnienia, użytkownik jest zobowiązany do postępowania i pisania postów mając na uwadze choć trochę regulaminu, a rolą moderatora jest pomagać, a nie tylko karać, lub wykorzystywać prywatnie swoją pozycję.


Trafiłeś w samo sedno Wink

Pisałeś kiedyś ze wielu osobników odpuściło? Tez dałem sobie narazie spokój,ciągłe doryzki z powodu mojego nicku czy wyglądu,dały mi wiele do myślenia,i większość prac z rometami zostaje najwyżej na fb.