Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[oddzielony] Mietek, czyli Ogar 200 by AKA. - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: [oddzielony] Mietek, czyli Ogar 200 by AKA. (/showthread.php?tid=43208)



[oddzielony] Mietek, czyli Ogar 200 by AKA. - komarinho - 10-03-2017 00:44:28

Ok, widzę że zbyt dosadnie ostatnio napisałem i ktoś tu się komuś poskarżył. No ale prawda zawsze boli.

Otóż droga Aniu, nie miło tak mówić na swój własny region, i ciężko mi strawić jak ktoś wytacza tak złą opinię miejscu, gdzie sam mieszkam. Stąd moje wzburzenie Wink W Krośnie na pewno da się znaleźć czarne peszle, po prostu zbyt słabo szukałaś, jestem tego pewny Shy Na Podkarpaciu serio nie jest tak źle, ja w Sanoku ktory jest sporo mniejszym miastem nie takie rzeczy dostawałem w lokalnych sklepach. Tylko czasem trzeba powalczyć i poszukać Dodgy

Pozdrawiam serdecznie !


RE: Mietek, czyli Ogar 200 by AKA. - Quake96 - 10-03-2017 00:51:16

Na prawdę nie zrozumiałeś z jakiego powodu Twój post poleciał z tego wątku? Bo zacząłeś schodzić z toru dyskusji na temat a zacząłeś osobiste wycieczki. Napisałem to wyraźnie, a Ty znów robisz to samo. Bądź zatem tak miły i naucz się czytać ze zrozumieniem i wszelkie osobiste uwagi zostaw na prywatną wiadomość. Wszak dyskusja o tym gdzie kto mieszka i co o tym nie sądzi nijak ma się do obiektu tego wątku - motoroweru. Dalszą dyskusję w tym temacie uważam za zbędną.


A co do tego peszla, to przecież gdzieś kupowaliśmy kiedyś jeden w Krośnie. Jakiś mały sklepik skitrany między domkami to był, tyle pamiętam.


RE: Mietek, czyli Ogar 200 by AKA. - komarinho - 10-03-2017 00:57:54

Schodząc na tor tego gdzie kto mieszka chciałem ją nakierować na to, że jednak da się w Krośnie na pewno peszel kupić, a to jest związane z tematem tego wątku. Szkoda że jesteś tak nastawiony i rzucasz mi punktami albo od razu wyrzucasz posty
. Jakbym Ci powiedział coś nie miłego na temat Bydgoszczy to wątpię żebyś powstrzymał się od komentarza udowadniającego, że jednak tak nie jest Wink To w końcu forum, jesteśmy tu po to żeby rozmawiać. Nie rób z tego obozu w którym jak ktoś się wypowie z lekką dozą czegoś co naprawdę troszkę tylko odbiega od tematu dostaje kary. Nie rób z nas więźniów Twojej opinii, w której każdy z nas jest zły i niedobry. Forum. Poczytaj definicję. I regulamin znam Wink


zapomniałem dodać, ogar fajny, z potencjalem Wink