Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
ZZR Rusałka - gdzie znaleźć info... ? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Rowery - Pozostałe pytania (/forumdisplay.php?fid=210)
+--- Wątek: ZZR Rusałka - gdzie znaleźć info... ? (/showthread.php?tid=41801)



ZZR Rusałka - gdzie znaleźć info... ? - jarekvolvo - 05-10-2016 17:04:32

Witam Szanownych Wink
Od dłuższego czasu rozglądam się za rowerem Rusałka - moja Mama miała taki w latach 60/70 - był dla ,mnie nieosiągalnym cudem -może ze trzy razy udało mi się "podprowadzić" go z domu i pojechać do szkoły... - wtedy to jakby polecieć do "budy" samolotem Smile . Niestety, któregoś dnia ukradziono go spod sklepu.. . Próbowałem szukać takiego współcześnie na Aledrogo, ale pojawiły się chyba tylko dwa, w kiepskim stanie i drogo.
Czy więc możliwe jest, że było ich tak mało, może nie były zbyt popularne ? W necie też nie znalazłem żadnych bliższych szczegółów -może ktoś z Was jest w posiadaniu takowego ? I może będzie chciał się pozbyć/zamienić ? Lub ma jakąś instrukcję, opisy ??
Kłaniam się,
SmileSmile


RE: ZZR Rusałka - gdzie znaleźć info... ? - Motorowerzystka - 05-10-2016 19:04:49

Komuś kiedyś na forum (tym lub innym) pomogłam w identyfikacji właśnie Rusałki, bo napis był zatarty i ledwo dało się odczytać, ale była to właśnie Rusałka. Szukam i szukam i nie mogę teraz tego znaleźć Undecided


RE: ZZR Rusałka - gdzie znaleźć info... ? - jarekvolvo - 05-10-2016 21:10:45

No, właśnie... toto było "Gazelopodobne", tylko ubogie w osprzęt. Zero przerzutek, zwykły bagażnik i lampka - chyba HCP..... . Ale jak szło.... Big Grin I nawet nie wiem, czy miała koła 27" czy 28....