Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
!!!ZmiEń SoBiE NiCka!!! - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Sprawy Forum (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: !!!ZmiEń SoBiE NiCka!!! (/showthread.php?tid=41784)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: !!!ZmiEń SoBiE NiCka!!! - Texas Ranger - 20-10-2016 21:49:11

Po co w ogóle zmieniacie te nicki???


RE: !!!ZmiEń SoBiE NiCka!!! - JGNZM - 20-10-2016 22:03:06

Bo mają niską samoocenę i nie podobają się ich twórcze nicki Tongue A ja teraz nie wiem kto kim jest, za dużo się tego narobiło.


RE: !!!ZmiEń SoBiE NiCka!!! - Texas Ranger - 21-10-2016 09:50:30

Dokładnie. Chciałem zwrócić Wam też uwagę na taką sytuację, np. w jakimś temacie przeczytam, że np. "Stefan" jest fachowcem od np. regeneracji wałów. W międzyczasie zmieni sobie nicka na "Władek". Za jakiś czas ktoś przeczyta temat o remoncie jakiegoś sprzęta i wału robionego przez "Stefana" i będzie chciał skorzystać z usług "Stefana", który teraz stał się "Władkiem" i nie będzie mógł go znaleźć, to ten ktoś się znajdzie w czarnej d....


RE: !!!ZmiEń SoBiE NiCka!!! - nie_mientki - 21-10-2016 10:17:49

Hohoho, może i Wy jesteście tacy superhiper i macie fajne nicki, ale może ktoś chciałby sobie odmienić, no nie wiem, choćby dlatego że mu się znudziło albo uznał że nick maciek11351231234 albo rometkomarzbyszek nie są takie fajne i można wymyślić coś oryginalnego.

Argument o Stefanie od wałów uważam za kompletnie nietrafiony. Wyczytujesz na forum że "Stefan robi wałki". Nie możesz go znaleźć. Zadajesz pytanie o Stefana i dlaczego go nie ma. Dowiadujesz się że jest Władkiem. Pytasz Władka. Ty jesteś zadowolony bo Władek obrobi Twój wałek, on jest zadowolony bo zmienił nick jak mu się chciało. Sytuacja win-win.

Nie trafiło się, ale jeśli o zmianę poprosiłaby osoba co do której były lub są wątpliwości(mamy czarną listę) to zwyczajnie bym odmówił.


RE: !!!ZmiEń SoBiE NiCka!!! - raterro - 21-10-2016 14:41:09

Czyli jestem na czarnej liście :F


RE: !!!ZmiEń SoBiE NiCka!!! - nie_mientki - 21-10-2016 14:44:14

Nie, tylko niedojrzały emocjonalnie.


RE: !!!ZmiEń SoBiE NiCka!!! - Texas Ranger - 21-10-2016 17:00:27

OK, mi to lotto, ale w takiej sytuacji muszę nabijać dodatkowe posty, a to niczemu nie służy, bo mógłbym od razu uderzyć do Stefana.
Ale jak ktoś ma takie życzenie zmienić, to jego sprawa, ja zmieniać nie będę.
Pozd,


RE: !!!ZmiEń SoBiE NiCka!!! - Motorowerzystka - 21-10-2016 17:55:29

Texas Ranger napisał(a):w jakimś temacie przeczytam, że np. "Stefan" jest fachowcem od np. regeneracji wałów. W międzyczasie zmieni sobie nicka na "Władek". Za jakiś czas ktoś przeczyta temat o remoncie jakiegoś sprzęta i wału robionego przez "Stefana" i będzie chciał skorzystać z usług "Stefana", który teraz stał się "Władkiem" i nie będzie mógł go znaleźć, to ten ktoś się znajdzie w czarnej d....
Dlaczego ma nie znaleźć? Jeśli ktoś wyszuka po starym nicku to pokaże się ten temat, zobaczy jaki jest nowy nick danej osoby i po problemie.


RE: !!!ZmiEń SoBiE NiCka!!! - raterro - 21-10-2016 18:47:52

(21-10-2016 14:44:14)nie_mientki napisał(a):  Nie, tylko niedojrzały emocjonalnie.

No w sumie pewno tak best ale nadal chcę nick "niemientki"


RE: !!!ZmiEń SoBiE NiCka!!! - Texas Ranger - 21-10-2016 22:50:20

OK, podałem jeden przykład, których mógłbym wymyślić wiele.
Na innych forach nie spotkałem się z taką opcją, ale też nie ja tu decyduję. Dla mnie jest to dziwne, ale skoro jest, to niech będzie dalej, ja po prostu wyraziłem swoje zdanie. A tymczasem ja dalej pozostaję Texas Rangerem! Pozdr


RE: !!!ZmiEń SoBiE NiCka!!! - Motorowerzystka - 22-10-2016 00:53:40

Texas Ranger napisał(a):Na innych forach nie spotkałem się z taką opcją
Właśnie szkoda że nie ma Undecided Na agrofoto by mi się przydała taka opcja, wręcz bardzo bym chciała zmienić tam nick ale podobno jest to nie wykonalne, pff.


RE: !!!ZmiEń SoBiE NiCka!!! - Texas Ranger - 22-10-2016 17:35:29

A gadałaś w tej sprawie z administratorem?????


RE: !!!ZmiEń SoBiE NiCka!!! - nie_mientki - 22-10-2016 19:10:59

A widzisz, u nas lepiej, prosisz i masz, a nie że gadka z adminem.


RE: !!!ZmiEń SoBiE NiCka!!! - raterro - 22-10-2016 20:15:09

(22-10-2016 19:10:59)nie_mientki napisał(a):  prosisz i masz.