Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Pierwszy Chart || Marcus - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Nasze Romety (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Pierwszy Chart || Marcus (/showthread.php?tid=40538)



Pierwszy Chart || Marcus - Marcus - 19-06-2016 17:02:54

Witam, ostatnimi czasy zapragnąłem kupić Charcika, najlepiej takiego do złożenia, żeby się trochę z nim pobawić, ale... to co dorwałem w swoje ręce przerosło moje najśmielsze oczekiwania.. Nie wiedziałem, że będę miał tyle roboty Big Grin Co prawda idą już do mnie kierunkowskazy oraz puszka bagażowa(?) ale ciągle pracy przede mną tyle, że co najmniej 2 tygodnie będę miał zajęte.

Parę zdjęć:
Z boku nie wygląda najgorzej..

tłumik:

Ten błotnik zadziwił mnie najbardziej

Manetka od gazu

"Oryginalny" licznik

Elektryka też cała

Z brakiem kranika radzimy sobie tak:


Generalnie z tego co sam widzę to pracy nad nim będzie sporo ale jestem dobrej nadziei, uda mi się Smile Jako, że moja wiedza na temat mechaniki pojazdowej i elektromechaniki jest słaba (mechanika to w ogóle leży, szczególnie motorowerowa) To będę wdzięczny za każdą pomoc. Z tego co widzę na forum jest duży odsetek posiadaczy Chartów więc mam nadzieję, że ktoś pomoże mi go doprowadzić do oryginału.


RE: Pierwszy Chart || Marcus - Marcus - 19-06-2016 17:28:12

Problem w tym że nie bardzo wiem od czego zacząć, bo nawet nie wiem jak on w oryginale powinien wyglądać Tongue kranik wymienię jutro, bo leży gdzieś w garażu. Simmering na zębatce wymienię jak tylko kupię nowy. Zamierzam jutro rozkręcić CAŁEGO Charta i poskładać go do kupy od nowa, no ale jak mówiłem nie wiem jak taki porządny chart powinien wyglądać, i nie chodzi mi tu o wygląd ogólny ale o takie duperele raczej, od kuchni.


RE: Pierwszy Chart || Marcus - charper - 23-06-2016 03:50:49

pisz do mnie na pw co chcesz zobaczyć to ci wrzuce tutaj zdjęcia.


RE: Pierwszy Chart || Marcus - JGNZM - 23-06-2016 10:51:53

Jak chcesz pomocy pisz na pw, zajrzyj do mojego tematu od początku i zobacz ile ja się z moim grzebałem... A niby wydawało się że tylko trochę jest do zrobienia Smile Teraz GP wyremontowałem więc mogę podesłać zdjęcia jak wygląda 95% org Smile
Z tym twoim Chartem będziesz mieć trochę zabawy w wakacje Smile