Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Opłaca się ? Romet Komar - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Opłaca się ? Romet Komar (/showthread.php?tid=39688)



Opłaca się ? Romet Komar - HardkorowyChart - 05-04-2016 15:54:46

Cześć, dawno mnie nie było i mam pewno pytani... Opłaca się rometa (nie wiem czy to ogar czy to komar czy 50 T-1) Wiem że mówią "komarek". To powróćmy do tematu, Czy się opłaca "komarka" za około 300 zł? Ma niby rozdarty fotel ale mały szczegół.. Wcześniej użytkował go "mój sąsiad"...


RE: Opłaca się ? Romet Komar - Suwmiarka - 05-04-2016 16:08:36

Za mało o nim napisałeś... to zależy jaki stan. Jak na Ogara czy T1 to nie tak mało, wiesz może czy na chodzie jest?


RE: Opłaca się ? Romet Komar - simi81 - 05-04-2016 16:28:33

Najlepiej zdjęcie by wszystko wyjaśniło


RE: Opłaca się ? Romet Komar - HardkorowyChart - 07-04-2016 22:50:01

Hmm mało tu powiedzieć, silnik jawoski (ogar 200), nic ciekawego to nie jest i tak tego nie kupie.. Właściciel mówi że odradza bo musi co chwile coś w nim robić.. Ogar zachowany w stanie "oryginałości" w- 70/80 % (naklejki romet, schowek, naklejka 1,4 kw i kolor oryginał) Bardzo mi się spodobał ale "sprzedawca" mówił że nie wie czy go sprzedaje

PS. na chodzie jest ale benzyny nie ma, ten gościu sb skutera śmignął, a i mówił że kupił w stanie opłakanym.. Jedyne co to ten fotel odraża... Ale to da się wymienic. Gdyby nie silnik jawki bym go kupił


RE: Opłaca się ? Romet Komar - Ziomek Edek - 07-04-2016 23:22:46

Silniki jawki są spoko. Dobrze zrobisz to pojeździsz.


RE: Opłaca się ? Romet Komar - komarinho - 07-04-2016 23:24:28

Dokładnie, nie wiem czym silnik jawki Cię odpycha. Od silnika z komarka parę razy lepszy Smile