Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Jaguar, jaguar special, huragan różnice - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Identyfikacja rowerów Romet (/forumdisplay.php?fid=211)
+--- Wątek: Jaguar, jaguar special, huragan różnice (/showthread.php?tid=39492)



Jaguar, jaguar special, huragan różnice - bartas822 - 20-03-2016 10:36:54

Witam,
Jestem po burzliwym szukaniu różnicy miedzy jaguarem a huraganem. Przeszukałem internet wzdłuż i wszerz jednak wiele informacji zaprzecza jednej drugiej. Dlatego tez mam prośbę do osub które sie znają: jakie są różnice (w sensie żeby rozróżnić) miedzy jaguarem a jaguarem specjalem i huraganem. Chciałbym sobie sprawić jakiegoś jaguara lub jaguara specjala jednak nie chce żeby ktoś mi wcisnął huragana który w budowie wiele sie nie różni oblatów jest o pomyłkę no co trzeba zwracać uwagę itp.


RE: Jaguar, jaguar special, huragan różnice - Zweitakter - 21-03-2016 01:13:40

Czytałes chyba posty skończonych ignorantów i nie poświęciłes zbyt wiele czasu na jekieś uzystematyzowanie zdobytej wiedzy...
PS ramy huragana zazwyczaj NIEDA SIE odróznic o jaga gasrurki .... inaczej jak po orginalnym malowaniu, spece natomiast nie było dwóch jednakowych/ tz nikt poza bartkiem dwóch nie widział/ aczkolwiek zazwyczaj zachowują wiekszośc z cech speca, są pewne ochylenia zaleznie od lat produkcji opisane dość dobrze czy na tym forum czy na szosa.org czy sportowych grupach na fejsie. Wytypuj kilka w odpowiednim rozmiarze pokaz, moźna się zastanawiac..