Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Problem Z Wykręceniem Miski i Wolnobiegu ZZR Huragan - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Rowery - Problemy techniczne (/forumdisplay.php?fid=209)
+--- Wątek: Problem Z Wykręceniem Miski i Wolnobiegu ZZR Huragan (/showthread.php?tid=39437)



Problem Z Wykręceniem Miski i Wolnobiegu ZZR Huragan - WRRW - 16-03-2016 16:55:51

Mam problem z odkręceniem miski (prawej) i wolnobiegu. Jak się za to dobrze zabrać? Co będzie mi potrzebne? Miska jest na tyle zastała że złamałem na niej klucz rometowski Sad . Zeszlifowałem cały syf dookoła, psikałem WD-40, grzałem palnikiem i nic. Angry


RE: Problem Z Wykręceniem Miski i Wolnobiegu ZZR Huragan - Odrestaurator - 16-03-2016 17:13:41

Śrubokręt, czy coś w tym stylu, młotek i w te wpustki na klucz pukać. Powinno puścić.


RE: Problem Z Wykręceniem Miski i Wolnobiegu ZZR Huragan - WRRW - 16-03-2016 17:16:12

(16-03-2016 17:13:41)Odrestaurator napisał(a):  Śrubokręt, czy coś w tym stylu, młotek i w te wpustki na klucz pukać. Powinno puścić.


No właśnie tu jest haczyk ''powinno'' Dodgy


RE: Problem Z Wykręceniem Miski i Wolnobiegu ZZR Huragan - Zweitakter - 16-03-2016 23:30:23

Pierwsze, pukać raz dokręcając raz odkręcając i z SZARPNIĘCIA!! nie ciągnąc jednostajnie w jedna strone, nie pomaga, dospawać kawałek kątownika, złapac za niego imadłem i kręcić ramą ale raz w te raz we wte...... i cierpliwości.... zroślaki bywają uparte Smile