Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Co możecie powiedzieć na temat tych modelów? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Rowery - Pozostałe pytania (/forumdisplay.php?fid=210)
+--- Wątek: Co możecie powiedzieć na temat tych modelów? (/showthread.php?tid=39281)



Co możecie powiedzieć na temat tych modelów? - OgarniętyOgar200 - 02-03-2016 16:34:10

Witam zastanawiam się nad kupnem nowego rowera i zastanawiam się czy te rowery są w miarę dobre ? Chodzi mi o:
1.Romet rambler 1.0
2.Romet arkus -czajka


RE: Co możecie powiedzieć na temat tych modelów? - Odrestaurator - 02-03-2016 16:40:59

Jeśli chcesz kupić nowy, dobry rower to raczej nie szukaj w nowych Rometach.
Przejrzyj olx w dobrej używce, marki np. scott, giant, kross, wheller, gt... itp. naprawdę bardziej się to opłaca niż droga, chińska nówka.


RE: Co możecie powiedzieć na temat tych modelów? - Hubinho - 02-03-2016 16:50:36

Rambler jak dla mnie zbyt tani, by coś z niego było.
Czajka jest całkiem całkiem. Na pewno posłuży, choć popatrzyłbym za jakimś Scottem w tej cenie. Mają najlżejsze ramy, co może być zaletą przy rozbudowie.
Ogólnie patrzeć na osprzęt i zabezpieczenie antykorozyjne

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka


RE: Co możecie powiedzieć na temat tych modelów? - misiql - 02-03-2016 18:13:11

Ja mam ramblera, przez 3/4 lata jeździ się spoko. a potem rower ten zamienia się w skarbonkę bez dna. Wszystko się w nim sypie.


RE: Co możecie powiedzieć na temat tych modelów? - xsaman - 02-03-2016 20:22:08

Polecał bym kupić raz a dobrze ... ja jakieś 6 lat temu kupiłem sobie rower ... nie powiem kosztował ponad 2,5k .. i defakto jest wyposażony w co sie tylko wtedy dało hydrauliczne heble które były wtedy wielkim newsem i inne podzespoły shimano xt... dopiero po 4 latach musiałem zrobić remont ... bo już brakowało 1/3 zębów na zębatkach i łańcuch był dłuższy o 2 ogniwa .... takze polecam wydać jak chcesz tym jeździć a nie mieć

co do samych modeli .. NIE POLECAM nowych wyrobów rometa ... plastik jakich mało ...


RE: Co możecie powiedzieć na temat tych modelów? - kacperszkudlarek - 02-03-2016 20:50:35

No lepiej se kup używany rower niż nowy rower, wiem co mówię moja siostra miała nowy rower, po roku sprzedała i kupiła se starszy używany. Wież mi ale jak ci się zepsuje używany rower to se go możesz sam naprawić, jeśli kupisz nowy rower to po serwisach będziesz jedził