Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Rejestracja zezłomowanego pojazdu jest możliwa - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Prawo (/forumdisplay.php?fid=99)
+--- Dział: Najczęściej zadawane pytania (/forumdisplay.php?fid=214)
+--- Wątek: Rejestracja zezłomowanego pojazdu jest możliwa (/showthread.php?tid=39252)



Rejestracja zezłomowanego pojazdu jest możliwa - Motorowerzystka - 29-02-2016 23:26:04

Jak w tytule, w tym artykule jest wszystko opisane: http://www.klasyczny.com/czy-da-sie-zarejestrowac-zezlomowany-samochod/
Jeśli można samochód, pewnie będzie można też i motorower lub motocykl.


RE: Rejestracja zezłomowanego pojazdu jest możliwa - Semmao - 11-03-2016 00:47:17

Oczywiście, że to działa, przecież temat już wieki temu szczegółowo na forum opisany! Smile


RE: Rejestracja zezłomowanego pojazdu jest możliwa - Zweitakter - 17-03-2016 14:33:49

Ło matko boska co za odkrycie, nieomal swiece z latajacego talerza inkow....
Wszystko sie da zarejestrowac aczkolwiek czasem wymaga to obfitej korespondecji ministerstwo infrastruktury/automobilklub Smile
w imieniu własnym lepiej nie wysępowac bo oleją...


RE: Rejestracja zezłomowanego pojazdu jest możliwa - MZtkowicz - 18-03-2016 00:06:58

A ja dziś rozmawiałem z Panem Piotrem Kawałkiem
i okazało się że droga rejestracji pojazdów z złomu
jest już zamknięta z powodu ustawy o recyklingu.
Było o tej ustawie w Automobiliście.


RE: Rejestracja zezłomowanego pojazdu jest możliwa - Semmao - 18-03-2016 11:35:42

Pan Piotr K. już kiedyś udowodnił swoje kompetencje poprzez kogoś na forum. Zapytaj się łaskawie pana Piotra następnym razem o jakim konkretnie przepisie mówi z w/w ustawy i jak ten przespis odnosi się do ustawy PORD oraz KPC w tym zakresie.


RE: Rejestracja zezłomowanego pojazdu jest możliwa - MZtkowicz - 18-03-2016 12:17:54

Będę z nim jeszcze rozmawiał i spytam się o konkretną podstawę prawną w tym zakresie.


RE: Rejestracja zezłomowanego pojazdu jest możliwa - Zweitakter - 18-03-2016 12:49:54

Pewnie sie "zapowietrzy" zanim odpowie....
Niewolno zarejestrować nowego pojazdu SAM i nowej przyczepy SAM -stare mogą latać można je kupić i przerejestrowac oto całe zmiany.


RE: Rejestracja zezłomowanego pojazdu jest możliwa - Krystian Colo - 27-07-2017 00:26:58

Przepraszam za duży odkop nie zabijajcie mnie, czy jest coś takiego nadal możliwe jak w pierwszym poście ?


RE: Rejestracja zezłomowanego pojazdu jest możliwa - jacomoto - 05-08-2018 23:43:37

(27-07-2017 00:26:58)Krystian Colo napisał(a):  Przepraszam za duży odkop nie zabijajcie mnie, czy jest coś takiego nadal możliwe jak w pierwszym poście ?

na zólte penie tak westai jak do tego podejdzie Wydział komunikacji