Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Komar 2350 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Nasze Romety (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Komar 2350 (/showthread.php?tid=38947)



Komar 2350 - Zeus - 07-02-2016 13:45:29

Witam

Jestem nowy na tym forum także nie wińcie mnie bo nie wiedziałem gdzie dokładnie mam umieścić ten post, ale do rzeczy - ostatnio odkopałem większość części do komar 2350 i planuje go reanimować aby dostał drugie życie. Chce przeprowadzić renowacje tego modelu, sporo mi jeszcze brakuje ale spokojnie nie pali się Big Grin
Na początek planuje zakupić wszystkie brakujące elementy zaczynając od obręczy i tutaj liczę na waszą pomoc, a więc nie wiem jakie oryginalne obręcze miał komar 2350 czy 19" czy mniejsze i jakie dokładnie szprychy do tych obręczy żeby nie okazało się że są za grube...
Jeżeli ktoś już kupował mógłby zostawić jakiś trop (interesują mnie obręcze chromowane) Smile
Chenie podzielę się fotkami tego co mam,. Silnik sprawny, właśnie jestem w trakcie polerowania pokryw bocznych, piast(?) kół,czyszczenia gaźnika.
Jeżeli ktoś posiada części do owego komara to niech da znać chętnie kupie elementy których mi brakuje.

Pozdro
Zeus


RE: Komar 2350 - dociox - 07-02-2016 13:50:34

Mogę polecić Ci obręcze oraz szprychy z JackMotors.pl do tego kup gdzieś na olx lub na forum Wink
Zrób jakąś listę albo daj zdjęcie wszystkiego co masz to razem z kolegami z forum damy Ci info czego brakuje i pomożemy w poszukiwaniach.
Przede wszystkim serdecznie witam na forum Smile

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


RE: Komar 2350 - Komar_126 - 07-02-2016 14:46:59

Witaj, cześć i czołem! Smile Widzę, że ciekawie zaczynasz. Big Grin Chętnie zobaczę cóż tam "wygrzebałeś". Powodzenia za tem życzę. Wink


RE: Komar 2350 - Zeus - 07-02-2016 16:50:03

No witajcie Smile

Dzisiaj wieczorem wrzucę fotki komara ale jest on rozebrany na części pierwsze,więc się nie dziwić.
Rama i inne elementy leżą i czekają na części brakujace a wtedy do piaskowania i malowania Smile dzisiaj upolowałem na olx osłony gaźnika ale strasznie dużo chce za nie (90zł) hehe aktualnie czeka mnie polerka większości elementów, wiadomo nie wszystko na raz Big Grin


RE: Komar 2350 - dociox - 07-02-2016 19:00:28

Ta cena za osłony jest normalna.
Gdyby teraz powróciły czasy kiedy osłony kosztowały 30zł... Sad