Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Jak uprosić rodziców na prawko AM? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Trudne sprawy (/forumdisplay.php?fid=206)
+--- Wątek: Jak uprosić rodziców na prawko AM? (/showthread.php?tid=38796)

Strony: 1 2


RE: Jak uprosić rodziców na prawko AM? - 3DVirus - 30-01-2016 20:44:54

(30-01-2016 20:38:58)dominik963 napisał(a):  Każdy jak jest młody to napalony i nie da się przetłumaczyć, więc spróbuj rozmawiać z rodzicami jak będą mieć dobry humorek i próbuj, powodzenia !

Dzięki, przy okazji się spytam czy mi dołożą. Pewnie odpowiedzą, że się nie zgadzają na prawko, lecz ja wtedy powiem, że nie po to wkładałem tyle kasy, żeby jeździć tylko po polach.


RE: Jak uprosić rodziców na prawko AM? - JGNZM - 30-01-2016 22:12:12

AM jest dobre. Ja płaciłem 1 100 zł około bo zdawałem praktykę dwa razy. A1 kosztowałoby ponad 2 000 zł, sam kurs 1200. Więc lepiej zrobić AM. U mnie kurs kosztował tylko 550 zł. Teraz mogę jeździć gdzie chcę, nie boję się policji ani nikogo innego. Zaś "f**k the police" albo po polsku, każdy wie o co chodzi. Nie. Zdałem, cieszę się, bo mogę jeździć po zlotach i ogólnie. Nikt mi problemów nie robi i tyle.
Próbuj z tymi rodzicami Smile


RE: Jak uprosić rodziców na prawko AM? - dominik963 - 31-01-2016 00:23:32

Na motorower prawko powinno być tanie a nie jakieś 1tyś. jak wyżej kolega pisał.


RE: Jak uprosić rodziców na prawko AM? - simi81 - 31-01-2016 02:31:41

Zobaczę jeszcze jeden taki temat i będę musiał udać się chyba na badania psychologiczne...
Co my wszyscy na forum możemy Ci pomóc? Sam musisz porozmawiać z rodzicami a jeżeli to nie pomoże to trudno, może poczekaj jak ojciec się przełamie.
Nie znamy twoich rodziców ani Ciebie i nie mamy pojęcia jakich argumentów i metod możesz stosować.

Nie obraz się, ale takie sprawy to tylko samemu


Odp: Jak uprosić rodziców na prawko AM? - Latos - 31-01-2016 02:51:02

To co, nigdy nie bedziesz mogl zrobic zadnego prawa jazdy i jezdzic wlasnym pojazdem po drogach bo to niebezpieczne? A rodzice maja prawo jazdy?
Moim zdaniem ten argument jest bez sensu, ma cos ci sie stac to sie stanie niewazne w jaki sposob. Powiedz ode mnie rodzicom ze od wszystkiego zlego cie nie oddziela a w ten sposob tylko cie ograniczaja.