Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych (/showthread.php?tid=38143)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - Szatek - 26-11-2016 10:14:34

Zdjęcie się nie wyświetla.


RE: Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - Motorowerzystka - 26-11-2016 11:39:38

Odrestaurator napisał(a):http://chlopcyrometowcy.pl/hosting/imageup/26410_fd.png

I kupuj tu wysyłkowo z takim.
Może sam nie wiedział. Napisał model więc na internecie powinny być informacje o tym keyboardzie Tongue


RE: Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - Odrestaurator - 26-11-2016 11:56:07

(26-11-2016 11:39:38)Motorowerzystka napisał(a):  Może sam nie wiedział. Napisał model więc na internecie powinny być informacje o tym keyboardzie Tongue

No to się pisze "Niestety nie wiem, można sprawdzić po modelu" bo taka odpowiedź mnie tylko odpycha, potrafisz to będziesz miał...


RE: Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - Motorowerzystka - 26-11-2016 14:18:45

A faktycznie, odpowiedź. Mógł napisać bardziej kulturalnie...


RE: Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - Odrestaurator - 28-11-2016 18:57:15



Okupację czas zacząć. Wystawione o 16:36 a to są statystyki o 16:46.


RE: Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - KrisPL - 29-11-2016 14:56:58

Szczerze mówiąc to się nie dziwię tym bardziej że cena jest dobra.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka


RE: Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - Odrestaurator - 29-11-2016 18:03:35

(29-11-2016 14:56:58)KrisPL napisał(a):  Szczerze mówiąc to się nie dziwię tym bardziej że cena jest dobra.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

I tak negocjują Big Grin a jeden oferował 2100, nawet 2200, chciał to na firmę kupić, ja mam jakąś fakturę podpisać, miał być o 16 i cisza. Pewnie jakiś jajcarz, od początku nie chciało mi się w to wierzyć.


RE: Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - NeoN - 30-11-2016 01:04:05

Statystyki na olx są zawyżane- wystawiłem sprężyny od xsary i w dwie godziny po wyświetleniu miały ponad tysiąc odsłon i ok 25 odsłon telefonu Big Grin


Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - .:Cichy:. - 31-12-2016 01:58:04


Oferta za rower warty blisko 2000 zł xDDD


RE: Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - Odrestaurator - 25-01-2017 00:56:19





Nie ma to jak chcieć wysyłkę za pobraniem a potem negocjować jej cenę. W pierwszym przypadku o 3,50zł a w drugim o 6,50zł (ostatecznie 1,50zł taniej). W dodatku części są produkcji DDR, w stanie technicznie idealnym, i taniej o 5zł niż wszystkie najtańsze na olx. ZGROZA.Facepalm2


RE: Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - kacperszkudlarek - 25-01-2017 01:19:15

łooooo...panie to ty skąpstwa nie widziałeś XD, do mnie mój ,,popieprzony" sąsiad, specjalnie przyjechał by zapytać się czy nie mam jakieś starej fajki do świecy do simsona XD, bo mu nie wypala patent z agrafką XD.


RE: Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - Motorowerzystka - 25-01-2017 16:52:57

Odrestaurator napisał(a):Nie ma to jak chcieć wysyłkę za pobraniem a potem negocjować jej cenę
Też miałam takie przypadki, masakra jakaś, ludzie nie wiedzą że paczki kosztują czy co, przecież ja tych pieniędzy dla siebie nie biorę... Facepalm2 Chyba zacznę pisać cenę razem z wliczoną przesyłką i skończy się roll


RE: Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - Artur - 25-01-2017 22:50:18

Aa, miejcie. Co mam egoistycznie trzymać radość tylko dla siebie... :F



Ludziom nudzi się po nocach chyba. Big Grin


RE: Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - Dawdzio - 26-01-2017 01:47:50

(25-01-2017 16:52:57)Motorowerzystka napisał(a):  
Odrestaurator napisał(a):Nie ma to jak chcieć wysyłkę za pobraniem a potem negocjować jej cenę
Też miałam takie przypadki, masakra jakaś, ludzie nie wiedzą że paczki kosztują czy co, przecież ja tych pieniędzy dla siebie nie biorę... Facepalm2 Chyba zacznę pisać cenę razem z wliczoną przesyłką i skończy się roll

Wczoraj dostałem kartery do S38 i już się takim ludziom nie dziwię. Były do pary, bardzo ładne, czyste, ale jednak do lekkich poprawek (chyba tradycyjnie ścianka osłaniająca zębatkę). Ogłoszenie znalazłem w piątek, po paru minutach od wystawienia, dlatego udało mi się je kupić za całe 44zł (cud, jeśli będą w takim stanie technicznym jak wizualnym), od razu w pierwszej wiadomości napisałem, żeby wysłać mi je za pobraniem o ile wszystko z nimi dobrze. Nawet nie wiecie jakie było moje zdziwienie, kiedy listonosz zawołał ode mnie... 92,20! Ale nic dziwnego, skoro paczka była wysłana Pocztexem w sobotę o 13 z opcją "Ekspres 24". Czyli w sumie dałem 44zł za kartery i ... 48zł za przesyłkę. A wystarczyła zwykła paczka za pobraniem i opłata za nią przez nadawcę z doliczeniem tej kwoty do ceny karterów. W ten niezwykle prosty sposób z 48zł zrobiłoby się 18zł. Gdyby nie to, że nie jest łatwo o kartery do S38 na kopkę (wyprodukowano ich zaledwie kilka milionów) to po prostu nie przyjąłbym przesyłki, niech sprytny nadawca się bawi w sponsoring Pocztexu.


RE: Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - Emikel - 26-01-2017 02:44:08

(26-01-2017 01:47:50)Dawdzio napisał(a):  Wczoraj dostałem kartery do S38 i już się takim ludziom nie dziwię. Były do pary, bardzo ładne, czyste, ale jednak do lekkich poprawek (chyba tradycyjnie ścianka osłaniająca zębatkę). Ogłoszenie znalazłem w piątek, po paru minutach od wystawienia, dlatego udało mi się je kupić za całe 44zł (cud, jeśli będą w takim stanie technicznym jak wizualnym), od razu w pierwszej wiadomości napisałem, żeby wysłać mi je za pobraniem o ile wszystko z nimi dobrze. Nawet nie wiecie jakie było moje zdziwienie, kiedy listonosz zawołał ode mnie... 92,20! Ale nic dziwnego, skoro paczka była wysłana Pocztexem w sobotę o 13 z opcją "Ekspres 24". Czyli w sumie dałem 44zł za kartery i ... 48zł za przesyłkę. A wystarczyła zwykła paczka za pobraniem i opłata za nią przez nadawcę z doliczeniem tej kwoty do ceny karterów. W ten niezwykle prosty sposób z 48zł zrobiłoby się 18zł. Gdyby nie to, że nie jest łatwo o kartery do S38 na kopkę (wyprodukowano ich zaledwie kilka milionów) to po prostu nie przyjąłbym przesyłki, niech sprytny nadawca się bawi w sponsoring Pocztexu.

Łahahahahhahahahahahhhahhahaahhahahahahahahahahaahahahahahahhahahahahhahahahahha​hahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahhahaahh​ahahhahahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahahahahahahhahahahhahahah​ahhahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahhahahahah​ahhahahahhahahahahhahahahahhahahhahahahhahahhahhahahahahhhahahaaahahhahahahahhah​ahahahahahahhahahahahhahahhahahahahhahahahahahahhaahhahahahahahhahahahahahhaahha​hahahahhahahahahahhahahahahhahahhahahahahahahahahhahahahahhahahhah :F :F :F :F :F