Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych (/showthread.php?tid=38143)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - rommel - 13-12-2015 22:07:40

jak ja coś sprzedaje i ktoś zaproponuje śmieszną cenę pisze "hehe" albo "fajnie" i zazwyczaj problem się kończy


RE: Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - Dawdzio - 13-12-2015 22:27:19

Tutaj już lekko znudzony wyciąganiem istotnych informacji, których nie ma w opisie, pisałem hurtowo, ale odpowiedź tradycyjnie najlepsza z możliwych. A którego pytania dotyczy? Nieważne, kogo to obchodzi.


A tutaj klasyczne olanie (wklejam całość, żeby nie było, że coś uciąłem; screen zrobiony dziś, po niecałym miesiącu):

Nie rozumiem po co tacy ludzie wystawiają ogłoszenia, jednocześnie zaśmiecając serwis. Szukając przełączników ze skutera, dowolnego, do roweru z silnikiem wysłałem kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt pytań do sprzedawców wystawiających kible na części. Nie pamiętam już ile dokładnie odpowiedzi otrzymałem. Może trzy, może pięć, nie więcej.


RE: Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - kacperszkudlarek - 14-12-2015 16:55:33

nie dawno dzwonił dziś gościu za naszym traktorem zetorem 5211 i pierwsze co powiedział dlaczego tak drogo a my mówimy że to jeden z tańszych a i tak mówił dlaczego tak drogo (sytuacja kilka razy sie powtórzyła) .
Wtedy mój tata odpowiedział tak
panie to se pan kup zetora 5011
a gościu odpowiedział
to se kupie
pożniej stego tak sie śmialiśmy że XD


RE: Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - nie_mientki - 14-12-2015 17:26:53

Będzie co opowiadać przy wigilijnym stole.


RE: Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - raterro - 14-12-2015 17:32:56

(14-12-2015 16:55:33)kacperszkudlarek napisał(a):  nie dawno dzwonił dziś gościu za naszym traktorem zetorem 5211 i pierwsze co powiedział dlaczego tak drogo a my mówimy że to jeden z tańszych a i tak mówił dlaczego tak drogo (sytuacja kilka razy sie powtórzyła) .
Wtedy mój tata odpowiedział tak
panie to se pan kup zetora 5011
a gościu odpowiedział
to se kupie
pożniej stego tak sie śmialiśmy że XD

czy tylko mi to zalatuje zmyśloną historią, jak z tym gościem na kiblu? Poza tym, to treścią podobne do sucharów, na których można nie zęby, a szczękę połamać.

P.S. Mientki pamiętasz, co nam obiecałeś przy twojej adaptacji tamtej historii z kiblem? Masz ku temu okazję


RE: Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - KeiSangi - 14-12-2015 17:53:30

Czyli czekaj, jednak zetor nie jest tym bogiem ciągników że sprzedajecie?


RE: Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - Motorowerzystka - 14-12-2015 18:01:35

KeiSangi napisał(a):bogiem ciągników
Zetor - bożek z mitologii czeskiej sprawujący władzę nad polami uprawnymi krejzi


RE: Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - DominiX - 14-12-2015 22:46:48

(14-12-2015 17:53:30)KeiSangi napisał(a):  Czyli czekaj, jednak zetor nie jest tym bogiem ciągników że sprzedajecie?

No wiesz zetory niby takie oh ah a 7211 sprzedali bo za dużo palił...


RE: Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - nie_mientki - 14-12-2015 23:45:14

Sentymenty sentymentami, ale hajs musi się zgadzać.


RE: Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - Błażej - 15-12-2015 00:03:01

(12-12-2015 14:20:30)kanilox napisał(a):  Ogłoszenie dotyczyło Simsona s51 w opłakanym stanie wizualnym, ale był na chodzie i miał papiery, myślę że warty właśnie te 1250zł

Nie dziw się ze dostajesz takie głupie odpowiedzi skoro piszesz coś w stylu " i tak nie jest więcej warty"

Powinies napisać. Witam. Moja propozycja to 1200 zł. Proszę pomyśleć i w razie czego zadzwonić xxx xxx xxx

Zajebiście jest jak takie gnojasy uważają się za kozaków w jakiejś dziedzinie. Niestety komarki to zabawki. Poobracaj sobie chociaż junakami, sokołami powojennymi i czymś wartym więcej niż 1200 zł max.
Zainwestuj w coś 8 tysięcy na bide w jedna sztukę. Wtedy możesz cwaniakowac


RE: Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - Przemi998 - 15-12-2015 00:06:18

(15-12-2015 00:03:01)Błażej napisał(a):  
(12-12-2015 14:20:30)kanilox napisał(a):  Ogłoszenie dotyczyło Simsona s51 w opłakanym stanie wizualnym, ale był na chodzie i miał papiery, myślę że warty właśnie te 1250zł

Nie dziw się ze dostajesz takie głupie odpowiedzi skoro piszesz coś w stylu " i tak nie jest więcej warty"

Powinies napisać. Witam. Moja propozycja to 1200 zł. Proszę pomyśleć i w razie czego zadzwonić xxx xxx xxx

Zajebiście jest jak takie gnojasy uważają się za kozaków w jakiejś dziedzinie. Niestety komarki to zabawki. Poobracaj sobie chociaż junakami, sokołami powojennymi i czymś wartym więcej niż 1200 zł max.
Zainwestuj w coś 8 tysięcy na bide w jedna sztukę. Wtedy możesz cwaniakowac
Teraz to mu pojechał.. best


Odp: Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - Latos - 15-12-2015 00:32:04

W sumie to chcialem kaniloxowi tez tak wyjechac ze zajanuszył troche ale ugryzlem sie w jezyk. Moim zdaniem nawet jakby ktos sprzedawal go za 10 tysiecy to i tak nalezy troche grzeczniej sie odnosic do ludzi


RE: Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - MAMBA - 15-12-2015 01:06:55

Do dziś czekam na odpowiedź mimo że kupiłem rocznego HJC Smile


RE: Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - 3SDM - 15-12-2015 01:13:28

Nie ma to jak być profesjonalnym mechanikiem i znawcą od Simsonów Big Grin




RE: Śmieszne odpowiedzi kupujących / sprzedajacych - Kanilox - 15-12-2015 02:55:13

(15-12-2015 00:03:01)Błażej napisał(a):  
(12-12-2015 14:20:30)kanilox napisał(a):  Ogłoszenie dotyczyło Simsona s51 w opłakanym stanie wizualnym, ale był na chodzie i miał papiery, myślę że warty właśnie te 1250zł
[...]
Nie dziw się ze dostajesz takie głupie odpowiedzi skoro piszesz coś w stylu " i tak nie jest więcej warty"
Powinies napisać. Witam. Moja propozycja to 1200 zł. Proszę pomyśleć i w razie czego zadzwonić xxx xxx xxx
Zajebiście jest jak takie gnojasy uważają się za kozaków w jakiejś dziedzinie. Niestety komarki to zabawki. Poobracaj sobie chociaż junakami, sokołami powojennymi i czymś wartym więcej niż 1200 zł max.
Zainwestuj w coś 8 tysięcy na bide w jedna sztukę. Wtedy możesz cwaniakowac
Ja tam się nie dziwie ludziom, czasami myślą że mają skarb w garażu ale po czasie jak pojazd jest już wystawiony i się dostaje tylko propozycje za pół swojej domniemanej wartości to można się zdenerwować.
Wrzucam to tutaj do śmiechu a nie żeby kogoś obrazić czy żeby kogoś szkalować.


(15-12-2015 00:32:04)Latos napisał(a):  W sumie to chcialem kaniloxowi tez tak wyjechac ze zajanuszył troche ale ugryzlem sie w jezyk. Moim zdaniem nawet jakby ktos sprzedawal go za 10 tysiecy to i tak nalezy troche grzeczniej sie odnosic do ludzi
Mi tam możesz wyjeżdżać, akurat wypowiedzi użytkowników tego forum jakoś mnie bardzo nie ruszają.
Nawet jakby ktoś zaproponował 100zł to należy się grzeczniej odnosić a nie od razu srać na twarz, haha.