Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[Pony] motorynka z cylindrem simosna, nakrętka wydechu - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Silnik, przeniesienie napędu (/forumdisplay.php?fid=221)
+--- Wątek: [Pony] motorynka z cylindrem simosna, nakrętka wydechu (/showthread.php?tid=3806)



[Pony] motorynka z cylindrem simosna, nakrętka wydechu - arek25087 - 13-03-2012 20:41:58

Witam
Posiadam motorynkę (silnik 023), drugie kartery do niej, oraz cylinder simsona.
Mam zamiar drugie kartery przerobić pod cylinder simsona, mam wszystkie potrzebne narzędzia, lecz zastanawia mnie czy dało by się oryginalny wydech założyć pod tenże cylinder, bez jego przeróbek, lub wykonując jakąś "przejściówkę".
Proszę o odpowiedź, najlepiej kogoś posiadającego taki sprzęt i pozdrawiam:-)


RE: motorynka z cylindrem simosna, nakrętka wydechu - Stachu.G - 13-03-2012 20:47:31

Ale będzie zamulać, tylko od simka musisz zastosować w najgorszym wypadku bo licząc na przyrost mocy to trzeba by było sprawić jakiegoś spawaka


RE: motorynka z cylindrem simosna, nakrętka wydechu - arek25087 - 14-03-2012 20:32:28

Chcę zastosować oryginalny wydechSmile


RE: motorynka z cylindrem simosna, nakrętka wydechu - Stachu.G - 14-03-2012 23:46:36

To po jakiego zakładasz cylinder od sima i tyle przerabiasz jak na końcu zamulasz to wszystko badziewnym tłumikiem