Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Buty adidas daroga? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Buty adidas daroga? (/showthread.php?tid=36707)

Strony: 1 2


Buty adidas daroga? - grzesiek9 - 19-08-2015 12:58:41

Witam, czy ktoś miał/używał takich adidasków: https://dip24.pl/pl/p/Buty-sportowe-Adidas-Daroga-Plus-B40915/2251
Widziałem kilka osób w nich, ale nie wiem jak one się sprawują, a nie mam możliwości sprawdzenia u siebie jak się je nosi Undecided


RE: Buty adidas daroga? - Paweł96 - 19-08-2015 14:50:30

Nie nosiłem, ale napewno wygodne, i przynajmniej firmowe, nie rozj*bią się szybko. Sam wiem że czasem lepiej dać 2 razy więcej za firmowe niż za zwykłe Tongue


RE: Buty adidas daroga? - grzesiek9 - 19-08-2015 15:17:03

Jest zasada, że jak chcesz kupić taniej to kup drożej, a patrząc na nie to myślę, że kasy w błoto nie wyrzucę Smile


RE: Buty adidas daroga? - Petronas - 19-08-2015 20:23:45

Masz 2 lata gwarancji chyba Wink


Odp: Buty adidas daroga? - Latos - 20-08-2015 10:37:36

Ta gwarancja to o kant dupy... Kiedys dalem buty na gwarancje to powiedzieli ze za bardzo zniszczone i nie przyjma. Fakt faktem wytrzymaja wiecej niz takie zwykle z obuwniczego u pani marioli ale trzeba tez o nie dbac


RE: Buty adidas daroga? - grzesiek9 - 21-08-2015 09:10:43

(20-08-2015 10:37:36)Latos napisał(a):  Ta gwarancja to o kant dupy... Kiedys dalem buty na gwarancje to powiedzieli ze za bardzo zniszczone i nie przyjma. Fakt faktem wytrzymaja wiecej niz takie zwykle z obuwniczego u pani marioli ale trzeba tez o nie dbac

z tym to chyba wszędzie tak samo jest Tongue


RE: Buty adidas daroga? - raterro - 21-08-2015 13:18:59

Kolega kupił takie same chyba nawet w jesieni, po pierwszym deszczu, nawet nie było kałuży się rozkleiły, oddawał na gwarancje 3 razy, w 3 miejscach, i nie przyjeli. I nie do końca jest tak, że chcesz kupić taniej, to kup drożej. Kupiłem 2 lata temu buty sportowe za 40 zł tylko tak, do chodzenia do robienia przy domu, czy coś, i do dzisiaj mam, tylko się przetarły od spodu, i poobdzierały, rok temu kupiłem Adidasy za 200 zł, i już ledwo zipią, chociaż nie były katowane, ani nic.


RE: Buty adidas daroga? - Latos - 21-08-2015 13:55:13

Koło domu lepiej kupić sobie jak najtańsze adidasy byle bosą stopą nie chodzić, a tak do chodzenia takie lepsze. Też tak miałem ale wyrosłem i jakoś jeszcze nie zdążyłem sobie drugich kupić Smile


RE: Buty adidas daroga? - chart by sylwek - 22-08-2015 01:05:26

ja koło domu ide na rynek i kupuje trampki Wink

na charta idealne oczywiscie w lato


RE: Buty adidas daroga? - Stachu.G - 22-08-2015 09:59:24

Zauważyliście że w współcześnie produkowanych butach masowo wycierają się podeszwy, bez względu czy markowe czy z rynku kwestia tylko czasu. Dawniej jak pamiętam był problem z rozklejaniem się, ale podeszwa była nie do zdarcia teraz na odwrót.


RE: Buty adidas daroga? - Lagoon - 22-08-2015 15:50:42

Za buty Adidasa się sporo przepłaca, ja jak kupuję buty to zwracam uwagę czy są szyte, tzn podeszwa do wierzchniej części czy jest oprócz kleju połączona szwem. Lepiej się to trzyma, a zwykłe klejone się lubią rozklejać po prostu. Kiedyś latałem w Adidas Superstar i wiem, że przepłacałem, bo stosunek ceny do jakości jest marny. Teraz mam jakieś skórzane buty Everlasta i mam tą samą jakość co Adidasa za połowę ceny. Warto zerknąć na buty marek Lonsdale, Everlast, Kappa Wink


RE: Buty adidas daroga? - grzesiek9 - 24-08-2015 09:01:19

Za każde markowe buty się przepłaca. W dzisiejszych czasach płacimy za znaczek, a jakość odgrywa drugorzędną rolę mimo, że często przy tych droższych markowych jakość naprawdę jest dużo lepsza, to stosunek ceny do jakości ma mało do rzeczy.


Odp: Buty adidas daroga? - Latos - 24-08-2015 11:18:05

No w takich np. Airmaxach sie duzo za duzo przeplaca. Ale jak ja chodze w markowych butach to jeszcze mi sie nie przetsrły żadne, ba - podeszwa wygląda ok. Jedynie w takich typowych adidasach które zniosły jazdy w deszczu, śnieg i trudy dnia codziennego przez rok czasu odkleił się czubek i przetarła się siatka za piętą miejscami do plastiku. To od wciągania bez łyżki albo chodzenia w rozwiązanych


RE: Buty adidas daroga? - stqc - 24-08-2015 12:15:51

Ja latam w Jordanach retro 4 i 5 i mogę je polecić, jednak cena strasznie duża Tongue AirMaxy też mam i mogę polecić Tongue


RE: Buty adidas daroga? - brona96 - 24-08-2015 19:02:18

Na lato nie ma lepszych butów niż Nike stefan janoski max - polecam w 200% a jesień-wiosna to tylko Nike air force 1. Co do jakości, hmm nigdy mi się nie zdarzyło aby podeszwa się odkleiła lub zdarła. Smile