Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
toruń/bygdoszcz wzywany posiadacz jawki kaczki - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Inne jednoślady PRLu (/forumdisplay.php?fid=174)
+--- Dział: Inne - Problemy techniczne (/forumdisplay.php?fid=194)
+--- Wątek: toruń/bygdoszcz wzywany posiadacz jawki kaczki (/showthread.php?tid=36641)



toruń/bygdoszcz wzywany posiadacz jawki kaczki - mlodyfso - 14-08-2015 23:14:51

witam sprawa jest dosyć nietypowa, a wiec poszukiwany jest jakiś posiadacz jawki kaczki pancerki czy jak wy tam ją nazywacie do wglądu aby popatrzeć na szczegóły które są przyspawane do ramy i porobienia wymiarów/szablonów/zdjęć tych oto szczegółów, posiadacz takiej jawki najlepiej jak by był z torunia lub bydgoszczy to wtedy podjadę porobię fotki pomiary itp.
Sprawa niejest aż tak pilna ale fajnie by było jak by już rama była gotowa, pomalowana i złożona bo szkoda że jawka już drugi rok leży na strychu a posiada papiery :/

jeśli temat został założony nie w tym dziale sory i proszę o przeniesienie Smile .


RE: toruń/bygdoszcz wzywany posiadacz jawki kaczki - JGNZM - 14-08-2015 23:29:51

Z szablonem jest kiepsko. Sam będę malował niedługo jawę i brakuje mi właśnie tego szablonu. Zdjęcia ramy mogę porobić w wolnym czasie.

Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka


RE: toruń/bygdoszcz wzywany posiadacz jawki kaczki - mlodyfso - 15-08-2015 12:56:41

A dokladnie chodzi mi o blaski ktore sa przyspawane do ramy z przodu od oslony ktora jest na przodzie bo niestety tych blaszek albo niema albo zostaly dorobione bardzo beznadziejnie przez moich poprzednikow.