Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[Dezamet stella] Wejdzie mi do auta? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: [Dezamet stella] Wejdzie mi do auta? (/showthread.php?tid=36059)



[Dezamet stella] Wejdzie mi do auta? - giercio28 - 17-07-2015 16:29:05

Witam, dziś lub jutro chciałem jechać kupić tą oto Stelle: http://olx.pl/oferta/motorynka-stella-3biegowa-CID5-IDal29W.html

Posiadam Vectre B w sedanie i nie wiem czy zmieszczę ją do bagażnika. Poszukałem wymiarów w sieci, ale niewiele mi one mówią. Jak myślicie?

P.S. uważać na coś przy transporcie? jak bym ją położył na boku nie ucieknie mi nigdzie olej czy inna ciecz? Pytania może głupie, ale dla mnie ważne, proszę bardzo o pomoc. Pozdro! Smile


RE: [Dezamet stella] Wejdzie mi do auta? - nie_mientki - 17-07-2015 16:51:36

Spuść olej i paliwo przed transportem. I obowiązkowo szmata pod silnik.


RE: [Dezamet stella] Wejdzie mi do auta? - Norbi96 - 17-07-2015 18:11:29

Rometa Polo po odkręceniu kierownicy (i to wysokiej) wpakowałem do poloneza a Ty się o motorynkę martwisz? Wejdzie każdą stroną jak byś nie pakował. Paliwo możesz spuścić albo wyjmij bak - i tak będzie dobrze i tak. Szmata może przesiąknąć płynami, najlepiej rozłożyć folię czy chociażby worek po śmieciach i nie ma o co się martwić. Wink


RE: [Dezamet stella] Wejdzie mi do auta? - Bartek - 17-07-2015 18:47:46

spokojnie wsadzić stelle. Ona aż taka duża nie jest. Tak jak poprzednicy mówią spuść olej i benzyne.
Rozłóż siedzenia i tył przejdzie Ci przez otwór po otworzeniu siedzieć.
Jak ja Ogara przewiozłem w Centolu to Ty stelle na lajcie przewieziesz w Vice B


RE: [Dezamet stella] Wejdzie mi do auta? - giercio28 - 17-07-2015 19:24:53

Jendak nie wiem czy Vectra jutro po o pojedzie. Została mi jeszcze Fiesta MK6, jak myślicie, da radę?


RE: [Dezamet stella] Wejdzie mi do auta? - DominiX - 17-07-2015 19:45:46

Da radę na pewno. My w corsie B wieźliśmy komarka i nic nie było odkręcane, nawet kierownica nie była kładziona Smile


RE: [Dezamet stella] Wejdzie mi do auta? - giercio28 - 17-07-2015 21:08:32

Teraz będę spał spokojnie! Dzięki chłopcy! Big Grin Jutro pochwalę się zakupem Wink