Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Witojta! :D Tomasso94 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Powitalnia (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Witojta! :D Tomasso94 (/showthread.php?tid=356)

Strony: 1 2


Witojta! :D Tomasso94 - Tomasso94 - 13-02-2011 23:25:00

Zauważyłem że ostatnio trochę się ruszyło w dziale Powitalnia na naszym forum, więc pomyślałem że jako główny administrator tego cyrku też powinienem wam nabazgrać coś o sobie, krótko i na temat Smile

Wiec jestem Tomek, znany większości tylko jako Tomasso94, mam można powiedzieć 17 lat, jestem z Bydgoszczy. Moja historia z Rometami była wogóle wcześniej nieplanowana Big Grin Pamiętam, że gdy chodziłem do 2 klasy szkoły podstawowej, pewnego dnia będąc na działce, poszedłem do starej szopy. Ogólnie był tam tylko wielki bajzel nic wiecej. Wakacyjna nuda popchneła mnie do lekkiego posprzątania tam. Podczas wywalania gruzu pomieszanego ze śmiecmi i ziemią, zobaczyłem coś świecącego. Okazało się że to stare lusterko Tongue Kopiąc głębiej ukazał mi się stary, pordzewiały Komar... Przeleżał tam ponad 30 lat, przeżył wiele zalań wodą (powódź), i wogóle mech go zaczynał obrastać Big Grin Wyjąłem go, i tak przestał jeszcze z rok, ale już w lepszych warunkach. W następne wakacje wspólnie z tatą postanowiliśmy spróbować go ogarnąć :F Wiele ciężkich godzin pracy, głównie przy silniku, który był jedną wielką, sztywną bryłą metalu. Gdy już silnik zaczął gadać, pokochałem to Smile Zainwestowałem w niego kupę kasy, lecz niestety pomalowałem go pędzlem... W sumie do niczego innego się nie nadawał, nie myślałem jeszcze o forum, zlotach i tak dalej, ogólnie myślałem ze jestem sam w polsce z takim złomem Big Grin Gdy przywróciłem go do stanu, w którym mógł przejść przegląd techniczny i tak dalej, przeglądając filmy na youtube spotkałem (w sumie znalazłem jego film ;F ) Matiego, okazało się że mieszka kawałeczek ode mnie Big Grin Minęło kolejne pół roku, Mateusz wysłał mi link na nasze stare forum, którego był założycielem. Po jakimś czasie przejąłem sprawy techniczne dotyczące forum, a w międzyczasie pojawiło się wiele ludzi, którzy mieszkają naprawdę niedaleko, i też mają kota na punkcie Rometa. Były zloty wypady, i tak Romet stał się można powiedzieć częścią mojego życia Big Grin Następnie od ciotki dostałem 2 komarka, w sumie poszedł na części cały... Niedawno kupiłem sobie Rometa 50t1, któremu poświęciłem jeszcze więcej roboczogodzin, ogólnie to poskładałem go od podstaw na nowo Smile Jeszcze nie zdążyłem się nim porządnie najeździć, a do mojej kolekcji dołączył Ogarek 200, którego mój tata ocalił z żyletek. Całe ferie poswięciłem na jego renowacje, lecz jeszcze dużo pracy, efekty będziecie podziwiać pózniej :F To taka moja historia życiowo-rometowa w skrócie Big Grin Interesuję się również elektroniką i elektryką, a na dzień dzisiejszy jestem wspólnie z Mateuszem założycielem Naszego forum, i codziennie dbam o jego prawidłowe funkcjonowanie, i dokładam wszelkich starań, żeby wszystko grało Smile Troszeczkę się rozpisałem, ale ja bym mógł gadać o tym w nieskończoność :F

Pozdrawiam wszystkich zapalonych Romeciarzy! Szerokości i lewa w góre!


RE: Witojta! :D Tomasso94 - Paweł94 - 13-02-2011 23:28:09

a witojcie witojcie, nie sądzisz że sie troszke rozpisałeś??


RE: Witojta! :D Tomasso94 - Tomasso94 - 13-02-2011 23:29:41

(13-02-2011 23:25:00)Tomasso94 napisał(a):  ...Troszeczkę się rozpisałem, ale ja bym mógł gadać o tym w nieskończoność :F

Ano :F


RE: Witojta! :D Tomasso94 - Leszek - 13-02-2011 23:31:23

łoo kawał ładnej historii, Pozdrawiam Big Grin
I może zapraszam na malowanie w lato , bo żal mi że Komarka pędzlem śmignąłeś Big Grin , bo wiesz kompresor zagadał, a pistolet też się znajdzie Big Grin

Rozpisał, się bo wiesz ten temat od tego jestBig Grin a pewnie miejsca na serwerze od długości tekstu nie liczą, i trzeba korzystać !


RE: Witojta! :D Tomasso94 - Tomasso94 - 13-02-2011 23:36:37

Wiesz, no tak źle nie jest Big Grin Pozatym boje się że sie wszystko sypnie jak zacznę szlifować :F
A czemu pędzel? Młody i głupi byłem die


RE: Witojta! :D Tomasso94 - Mikołaj - 13-02-2011 23:42:16

siema
a ja myslalem ze ze za duzo napisalem ale ty przekroczyles wszelkie granice


RE: Witojta! :D Tomasso94 - Paweł94 - 13-02-2011 23:49:00

a czy to nie jest ta czerwona rama?? ten komarek wykopany??


RE: Witojta! :D Tomasso94 - Tomasso94 - 13-02-2011 23:49:39

Ta czerwona to ten od ciotki Smile


RE: Witojta! :D Tomasso94 - bujak96 - 14-02-2011 00:07:47

Siemanko!


RE: Witojta! :D Tomasso94 - lukasz247___ - 14-02-2011 19:58:54

Heja Big Grin


RE: Witojta! :D Tomasso94 - Paweł - 14-02-2011 20:27:33

"Troszke nabazgrac". To niezle nabazgrales ^ ^ . Witaj Tongue.


RE: Witojta! :D Tomasso94 - Adi - 14-02-2011 21:00:40

Siemanko Big Grin


RE: Witojta! :D Tomasso94 - Simson I Romet Meister - 14-02-2011 21:41:32

No WitttaaamSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile


RE: Witojta! :D Tomasso94 - kevkur - 21-02-2011 13:55:38

Siemano Big Grin


RE: Witojta! :D Tomasso94 - Mlody995 - 22-02-2011 22:53:48

Witam znowuSmile