Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Oceń forum - Czerwiec 2015 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Sprawy Forum (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Oceń forum - Czerwiec 2015 (/showthread.php?tid=35537)

Strony: 1 2 3 4


RE: Oceń forum - Czerwiec 2015 - Taśma - 29-06-2015 21:10:58

nie wiem jak im sie udało ale ja u facetki od pszyry mam przerombane i nie zdałem :/


RE: Oceń forum - Czerwiec 2015 - Tomasso94 - 29-06-2015 21:18:40

Trzeba było zaliczyć jej anatomie roll


RE: Oceń forum - Czerwiec 2015 - raterro - 30-06-2015 11:52:20

(29-06-2015 21:10:58)Taśma napisał(a):  nie wiem jak im sie udało ale ja u facetki od pszyry mam przerombane i nie zdałem :/

Taśma, to ile razy kiblowałeś, że nadal jesteś w podstawówce i masz pszyre??? Rolleyes


RE: Oceń forum - Czerwiec 2015 - Emikel - 30-06-2015 16:14:45

(30-06-2015 11:52:20)raterro napisał(a):  
(29-06-2015 21:10:58)Taśma napisał(a):  nie wiem jak im sie udało ale ja u facetki od pszyry mam przerombane i nie zdałem :/

Taśma, to ile razy kiblowałeś, że nadal jesteś w podstawówce i masz pszyre??? Rolleyes

Proszę o oświecenie nas Taśmo, jak to kurcza możliwe wtf


RE: Oceń forum - Czerwiec 2015 - Taśma - 30-06-2015 17:43:47

https://www.youtube.com/watch?v=McaV4Ua-QMA


RE: Oceń forum - Czerwiec 2015 - Emikel - 30-06-2015 18:58:02

No jak mnie zaraz w gaźnik szczeli to mi silnik rozpierdzieli, Taśma ehhhh... Smile


RE: Oceń forum - Czerwiec 2015 - Macklemor - 11-07-2015 07:10:22

Ocena forum - 2
Uzasadnienie:
- są problemy (sporadyczne) z wejściem na forum.
- praca moderatorów na niskim poziomie. Działają oni na zasadzie łapanki. Cały czas spokój a tu nagle jeb i punkty lecą. Punkty można dostać za błahostki typu porady finansowe a poważne przewinienia uchodzą płazem.
- moim zdanie za dużo tu tematów,działów itp. o rowerach. Kiedy zarejestrowałem się tu w 2013 roku na forum były głownie motorowery z biegiem czasu zaczęły się pojawiać tematy związane z rowerami. Aż tak bardzo mi to nie przeszkadza ale wkurza mnie to że jak przeglądam forum to widzę sporo tematów o rowerach których sam z siebie nie lubię i to nawet bardzo (wspomnienia z dzieciństwa).
Mimo wad jest kilka plusów:
- przyjazna atmosfera
- pomocni użytkownicy
- kupa śmiechu (głównie przez Ignasia)


Odp: Oceń forum - Czerwiec 2015 - Latos - 11-07-2015 10:06:29

Jest ok, jak chce cos znalezc w szukajce to znajde. Co do modow - my sie wyzywamy od ku.rew a jedyne co dostalismy to cenzure Big Grin w gieldzie z tego co zauwazylem to z reguly jesli ktos jest zainteresowany ogloszeniem i cos napisze to punktow raczej nie dostaje. Dostaje jedynie jak pisze "kto ci tyle da" "chyba ochujałeś z ceną" itp. I czemu romet miesiaca jest sprzed miesiaca? Big Grin ogolnie na forum jest spoko, atmosfera przyjemna, kolory mi sie podobajo bo inne fora takie brzydkie albo mdłe, az sie nie chce czytac a tutaj spoko Smile jak dostaje punkty to przewaznie tylko od mientkiego i semmiego, z raz moze od kw i bartka. Moim zdaniem tyle modow co jest styknie tylkp jak cos sie komus nie podoba to magiczny guziczek "zgłoś" jest Big Grin

Edit: no i problemy z wchodzeniem na forum, co chwile na chwile nie dziala. Az juz chcialem zakladac temat co tu sie k**wa dzieje Tongue


RE: Oceń forum - Czerwiec 2015 - Semmao - 11-07-2015 11:28:52

Daję tróję za to, że serwer pada jak mucha trafiona butem.

(11-07-2015 07:10:22)Macklemor napisał(a):  - praca moderatorów na niskim poziomie.

No, Semmao ssie.

(11-07-2015 07:10:22)Macklemor napisał(a):  - moim zdanie za dużo tu tematów,działów itp. o rowerach. [...] wkurza mnie to że jak przeglądam forum to widzę sporo tematów o rowerach których sam z siebie nie lubię i to nawet bardzo (wspomnienia z dzieciństwa).

Jak dobrze, że nikogo to nie interesuje.

PS. Nie lubię szczawiowiej i szpinaku. Z rzeczy na SZ lubię tylko SZchabowy.

(11-07-2015 07:10:22)Macklemor napisał(a):  - kupa śmiechu (głównie przez Ignasia)

Ignaś na mode....eee.... moment....


Odp: Oceń forum - Czerwiec 2015 - KeiSangi - 11-07-2015 16:30:09

Ja wiem że to może być idiotyczne, ale regulamin to ja znam i jestem aktywny, aż za bardzo (to jest spam debilu), więc ja na moda nie byłoby tak posranym pomysłem jak się wydaje.


RE: Oceń forum - Czerwiec 2015 - Norbi96 - 11-07-2015 17:35:02

Hmmm... w sumie to za bardzo nie wiem co napisać. Forum działa, denerwuje mnie, że potrafi paść serwer i to ostatnio dość często.

Niektórych głupota mnie przeraża, że przeglądać forum się odechciewa a z wątków w dziale "Trudne Sprawy" to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Według mnie ten dział jest dość...dziwny. Forum o rometach a takie wątki, według mnie to niepotrzebne śmiecenie forum i przyzwalanie 12 latkom na zabłyśnięcie przez ich kretynizm.

Moderatorów jest wystarczająco, niektórych widać bardziej lub mniej ale najwięcej będą mieli "wątów" do Pana bez klaty bo sypie punktami i dobrze. Nowi użytkownicy też muszą znać regulamin, szukać czy się coś nie powtarza a nie płacz, że moderator taki zły bo powinien pokazać paluszkiem co i gdzie jak dla małego dziecka (w sumie to średnia wieku forum...).

Dział rowerowy jest i bardzo dobrze, to też historia i w końcu romety. Bardziej można czepiać się działów typu: unitra, trudne sprawny czy cztery kółka - pognite ople czy audi mogę pooglądać na olx lub na pobliskim złomie.

Jest jak jest, ogólnie jestem człowiekiem, że nie będę się kłócił o zmiany, jak mi nie pasuje to wychodzę i już. Róbta co chceta, wasza piaskownica, wasze zabawki czy jakoś tak.


RE: Oceń forum - Czerwiec 2015 - Lagoon - 11-07-2015 18:20:03

Co do forum to mam takie uwagi jak poprzednicy, jednak na jedną kwestię chciałem zwrócić szczególną uwagę. Dział trudne sprawy. Z moich obserwacji wynika, że kilku użytkowników z forum chcąc błysnąć stworzyło parę idiotycznych tematów, które w efekcie okazały się żałosne, a ktoś "z góry" otworzył równie żałosny dział "Trudne sprawy", który już stał się totalnym siedliskiem ludzkiej głupoty. To jest tylko woda na młyn dla niektórych. Dla mnie zupełnie bez sensu, są inne fora poświęcone takim tematom Wink Nie zapominajmy, że forum jest jednak głównie o Rometach.

Ocena forum?
Mocne 3/10 :F z czego 2 za posty mientkiego, które wywołają banana na mordzie nawet najbardziej grzybiarskiemu grzybiarzowi i 1 za atmosferę na forum Wink


Odp: Oceń forum - Czerwiec 2015 - KeiSangi - 11-07-2015 20:51:14

Właśnie z powodu niekonsekwentnie dawanych punktów i zrywania forum, ocena spada do 3.


RE: Oceń forum - Czerwiec 2015 - Bartek - 11-07-2015 21:15:25

Co jak co ale wg Twojej osoby punkty były konsekwentnie dawane. Możesz się obrażać możesz i nie ale niekiedy Twoje posty były ponizej krytyki i dzięki temu masz 885 postów w tak krótkim czasie


RE: Oceń forum - Czerwiec 2015 - raterro - 11-07-2015 21:24:25

chciałbym dołożyć, że na przykład KeiSangi, czyli nasz ignaś za kilka miesięcy nabił postów, co inni za 2, 3 a nawet 4 lata, z czego 90 to posty które są bez sensu, często nic nie wnoszą do tematu, i nawet za to powinny być dla niego punkty, sam nie jestem święty, ale jak często piszę, nawet kostka przed moim domem ma mądrzejsze zachowania niż on.