Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Ukraina z silnikiem KO i inne - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Nasze rowery Romet - Użytkowe i turystyczne (/forumdisplay.php?fid=208)
+--- Wątek: Ukraina z silnikiem KO i inne (/showthread.php?tid=35464)



Ukraina z silnikiem KO i inne - Norweski Zomowiec - 14-06-2015 22:20:00

Ukraina 86 rocznik. Zainstalowany silnik rowerowy radziecki KO

jeszcze jest 2 Ukraina 76 rocznik, kompletna i jakiś niemiecki rower, ale nie wiem do końca jaki. Chyba z NRD



RE: Ukraina z silnikiem KO i inne - xsaman - 14-06-2015 22:23:09

Można moderatora o przeniesienie ... ONLY ROMET ... CZYTANIE LEVEL HARD


RE: Ukraina z silnikiem KO i inne - Norweski Zomowiec - 14-06-2015 22:25:07

A no tak. Ale tam dalej, za kadrem, stoi Wigry 3 matki.


RE: Ukraina z silnikiem KO i inne - Motorowerzystka - 14-06-2015 22:56:09

Ukraina z silnikiem woot ^^


RE: Ukraina z silnikiem KO i inne - Norweski Zomowiec - 15-06-2015 03:29:47

Może i 40 się rozpędzi, ale to nie kwestia jak szybko, tylko jak hamowacz Tongue
sama Ukraina to solidny, stalowy sprzęt, to wytrzymuje (zwłaszcza obręcze Tongue)
zainstalowałem przednie hamulce (klocki i tak do wymiany xd) i są tyle torpedo - ale bez napinaczy łańcucha nie polecam jeździć xD
tam jest 2 zębatka od goara200? sztywno śrubami do torpedy przekręcone, bo na same spychy? xd nie było by ich XD
kurde mam Przedwojewo lampę bosh z długimi i krótkimi światłąmi. IDEALNE były, ale zbiło się szkło...
To nawet samemu daje rade - a to dziwne. Rozpędzam normalnie rowerem, potem sprzęgło, odpala, I RURA xd
To wszystko ze złomu złożyłem, a ja bystre oko, to zobaczyłem, że leży, to wezmę xd. A jeździ? A Panie.. bajka ;D
Ludzie patrzą, jakby ducha zobaczyli xD i czasami rożne, fajne sytuacje z policją się zdarzył ale mogę jeździć xd
jakieś pytania, to pisać ;P


RE: Ukraina z silnikiem KO i inne - shishowyadi - 15-06-2015 07:51:49

Mozna o zdjecia tylnego koła a dokladniej jak jest zebatka zamocowana. Ladnie ci wyszlo


RE: Ukraina z silnikiem KO i inne - Norweski Zomowiec - 15-06-2015 20:04:30

Zębatka zamocowana na amen ale można ją odkręcić. W SUMIE i tez koło wymienić lub torpedo. Zobaczy się, ale jedzie

image url


RE: Ukraina z silnikiem KO i inne - Motorowerzystka - 15-06-2015 20:11:23

loo Ooo, co to za piasta? Czy to jest na piaście zamocowane? Ktoś wie co to jest? Przydało by mi się xD


RE: Ukraina z silnikiem KO i inne - Norweski Zomowiec - 15-06-2015 20:38:24

Tam jest normalne koło piasty torpedo na sposób "półkrzyka" przykręcone, Zębatka może z ogara 200, nie wiem


RE: Ukraina z silnikiem KO i inne - Motorowerzystka - 15-06-2015 20:53:10

Czyli piastę obejmują 2 połówki mocowania, przykręcone śrubami imbusowymi? To się nie rusza lub nie obraca?


RE: Ukraina z silnikiem KO i inne - Norweski Zomowiec - 15-06-2015 20:54:42

2 części nimbusem na piastę torpedo, aby sie trzymało. Potem na 3 księżyce tą zębatkę wkładam

NO trzyma się sztywno. Samoróbka