Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Witam mam odnośnie takie pytanie czy można osobno dokupić papiery do motorynki i norm - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Prawo (/forumdisplay.php?fid=99)
+--- Dział: Dokumenty (/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Witam mam odnośnie takie pytanie czy można osobno dokupić papiery do motorynki i norm (/showthread.php?tid=34566)



Witam mam odnośnie takie pytanie czy można osobno dokupić papiery do motorynki i norm - szynaro23 - 01-05-2015 22:20:36

Witam mam odnośnie takie pytanie czy można osobno dokupić papiery do motorynki i normalnie zarejestrować???


RE: Witam mam odnośnie takie pytanie czy można osobno dokupić papiery do motorynki i norm - nie_mientki - 01-05-2015 22:32:41

A po co rejestrować same papiery?

Big Grin


RE: Witam mam odnośnie takie pytanie czy można osobno dokupić papiery do motorynki i norm - Semmao - 01-05-2015 22:39:56

Papiery przecież nic nie dadzą, bo numer na ramie będzie inny niż w dokumentach.


RE: Witam mam odnośnie takie pytanie czy można osobno dokupić papiery do motorynki i norm - nie_mientki - 01-05-2015 22:41:43

Ale on napisał że chce dokupić osobno, więc mniemam iż on po prostu chce kupić papiery i je zarejestrować.

Więc powiem teoretycznie nie a praktycznie tak.


RE: Witam mam odnośnie takie pytanie czy można osobno dokupić papiery do motorynki i norm - Barto5050 - 01-05-2015 22:43:59

Jak kupisz papiery osobno to możesz tak jeździć, ale jak przyjdzie zrobić przegląd to będzie mały problem z numerami ramy.


RE: Witam mam odnośnie takie pytanie czy można osobno dokupić papiery do motorynki i norm - nie_mientki - 01-05-2015 22:46:32

Bartek, problem nie tylko przy przeglądzie ale i przy smerfnej kontroli.


RE: Witam mam odnośnie takie pytanie czy można osobno dokupić papiery do motorynki i norm - Barto5050 - 01-05-2015 23:10:32

Mi tam jeszcze nigdy przy kontroli nie sprawdzali numerów Big Grin

I w sumie dobrze, że nie sprawdzali :F


RE: Witam mam odnośnie takie pytanie czy można osobno dokupić papiery do motorynki i norm - Macklemor - 02-05-2015 00:19:56

Jak kupisz papiery z białymi blachami i ważnym przeglądem i oc to bez lipy zarejestrujesz. A numery na ramie zawsze można przeklepać ale do tego są potrzebne numeratory które swoje kosztują niestety. Ale nie sądze by psiarskim chciało się sprawdzać numery przy zwykłej kontroli drogowej.


RE: Witam mam odnośnie takie pytanie czy można osobno dokupić papiery do motorynki i norm - Quake96 - 02-05-2015 00:37:01

http://allegro.pl/numeratory-znacznik-numerator-cyfry-5-mm-fv-i5255674207.html

Wcale nie są takie drogie.