Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Wymary/Projekt tylnego mocowania lampy Motorynka - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Poradniki, instrukcje i schematy (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Wymary/Projekt tylnego mocowania lampy Motorynka (/showthread.php?tid=33219)



Wymary/Projekt tylnego mocowania lampy Motorynka - hvil - 09-03-2015 13:56:06

Witam,
Czy ktoś ma może z wymiarowany rysunek tylnego mocowania lampy do motorynki?

Chodzi o lampę ta taką podłużną, pionową nie kwadracik.

Będę wdzięczny za wrzucenie tu takiego projektu, coby odbudowujący jak ja mogli sobie to dziadostwo odtworzyć.

Z góry dziękuję za pomoc.


RE: Wymary/Projekt tylnego mocowania lampy Motorynka - DominiX - 09-03-2015 19:14:39

Kawałek blachy wystarczy raptem Wink


RE: Wymary/Projekt tylnego mocowania lampy Motorynka - hvil - 10-03-2015 01:25:56

Ale mi chodzi by to wyglądało jak oryginał. Mógłby ktoś to zwymiarować?


RE: Wymary/Projekt tylnego mocowania lampy Motorynka - Motorowerzystka - 11-03-2015 23:33:01

Tyle motorynek i nikomu się się nie chce tego zmierzyć? roll Ile to zmierzyć, chwila.


RE: Wymary/Projekt tylnego mocowania lampy Motorynka - hvil - 12-03-2015 11:15:20

Motorowerzystka, no niestety... widać każdy mocno zapracowany, ale trwają prace nad autorskim mocowaniem, bez wymiarów tylko z fotek i posiadanej lampy tylnej oraz bagażnika motorynki.

Mam dostęp do pras to nawet przetłoczenia sobie zrobię....ale wymiary pewnie będą nietrafione.

Mimo wszystko będę wdzięczny za rysunek z wymiarami, jeśli ktoś się pofatyguje. Przyda się to i dla potomności.