Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Pszukiwane zdjęcia motorowerów do gazety - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Wiadomości (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Pszukiwane zdjęcia motorowerów do gazety (/showthread.php?tid=33095)

Strony: 1 2


Pszukiwane zdjęcia motorowerów do gazety - jacomoto - 03-03-2015 23:04:36

Witam.
Poszukiwane są zdjęcia motorowerów do gazety na Węgrzech.

Odezwali się do mnie w ostatnim czasie miłośnicy naszych motorowerów z Węgier!!! Chcą w swojej gazecie dotyczącej starej motoryzacji zrobić artykuł(artykuły) o naszych motorowerach. Poszukują zdjęć do tej gazety oraz do strony internetowej w języku węgierskim

Zdjęcia maja jednak penie wymogi - każde z nich musi być dużej rozdzielczości musi mieć nie mniej niż 2 MB. Powinno być na w miarę "neutralnym" tle. (nie powinny to być jakieś garaże śmieci itp).
Druga sprawa motorowery powinny być o wysokim stanie oryginalności.
Autorami zdjęć musza być osoby je wysyłające.
Proszę o zdjęcia doświetlone, proponuję ujecie z perspektywy motoroweru(a nie osoby stojącej) po przekątnej np tył bok, przód pok i po dwa dowolne. Maksymalnie wysyłamy do 4 zdjęć

Trzecia sprawa:
Rys, ZAK , Komar 230, 2328, 2350, 2351, 2360.
Romet: Pegaz 700, 750, Romet 760 Polo, Romet 50 T-1, Romet Ogar 200, Romet Pony
50M-1, 50M301, Romet Stella, Romet Chart 210.

I tylko wyłącznie tych modeli!!!!!

Czwarta najwazniejsza sprawa zdjęcia wysyłamy wyłącznie na mój adres e-mail: jacomoto@o2.pl.
w temacie e-maila piszemy Model motoroweru i dopisek "Zdjęcia do gazety z Węgier" tylko tak opisane e-maile będą brane pod uwagę w treści KONIECZNIE proszę dopisać Ja - tu Imię i Nazwisko - zgadzam się na udostępnienie w gazecie Veterán Autó és Motor zdjęć których jestem właścicielem i w przyszłości nie będę rościł żadnych praw autorskich.
Tylko tak opisane e-maile będą brane pod uwagę.

Piąta sprawa maksymalny czas wysyłania zdjęć do 20 marca 2015 roku.!!!

A tu fragment listu:
Chciałbym prosić o Twoją pomoc, Waszą pomoc! Prześlijcie do opisu, mówiącego o historii Rometów i Komarów jak najwięcej zdjęć o wielkości przynajmniej 2 MB ..................
Naturalnie w artykule wspomnielibyśmy imiennie wasze wsparcie. .....

Planujemy poza tym założenie i ciągłą obsługę strony internetowej w języku węgierskim pod tytułem: „Lengyel mopedek” (Polskie motorowery). Do tego również moglibyśmy użyć zdjęcia, oczywiście i tutaj z nazwaniem źródła.

Wasza pomoc sprawiłaby, że nieznane dla nas typy polskich motorowerów, wprowadzonych na rynku i lubianych na Węgrzech, zostałyby poznane przez czytelników, zadziwiając ich tym, ile modeli było produkowanych przez Was!
Oczekujemy na Waszą odpowiedź, spodziewając się pomocy.

Na koniec proszę o pytania dotyczące tylko mojej informacji. Niestety nie wiem kiedy będą wydawane artykuły, w jakiej postaci itp.
Nie wiem tez dla czego Węgrzy chcą tyko takie motorowery- podobno resztę zdjęć mają u siebie.

Wspomóżmy braci Węgrów!!!!!

PS
Z publikacji zdjęć nie mam żadnych zysków finansowych oraz innych poza satysfakcją że nasza motoryzacja będzie znana w innych krajach.


RE: Pszukiwane zdjęcia motorowerów do gazety - simi81 - 03-03-2015 23:34:02

Super, na sam koniec mogli by wysłać skan gazety Wink


RE: Pszukiwane zdjęcia motorowerów do gazety - jacomoto - 03-03-2015 23:50:15

Postaram się żeby nam chociaż przesłali link do wersji elektronicznej. Może zaproszą nas na swój zlot wielbicieli Rometów?


RE: Pszukiwane zdjęcia motorowerów do gazety - simi81 - 04-03-2015 00:03:02

było by rewelacja!

PS:
Można wysłać e-mail ze czterema zdjęciami ogara i drugi ze czterema zdjęciami komara?


RE: Pszukiwane zdjęcia motorowerów do gazety - TheNight - 04-03-2015 00:04:34

Jutro przypiluje T1 kę na taką fajna górkę i podeślę ci kilka fot Big Grin


RE: Pszukiwane zdjęcia motorowerów do gazety - mateusz5625 - 04-03-2015 00:48:06

Mam pytanie, bo mam dużo bardzo fajnych zdjęć z moim chartem które by były idealne ale... mój chart ma nieoryginalne amortyzatory, czy to przejdzie?


RE: Pszukiwane zdjęcia motorowerów do gazety - jacomoto - 04-03-2015 01:29:38

Proponuje kaźdy motorower wysyłać oddzielnie. Jeśli nie znajdzie się lepszy Chart to wyślę Twojego.

Uwaga nie wiem jakie zdjęcia ostatecznie wybiorą WęgrzySmile


RE: Pszukiwane zdjęcia motorowerów do gazety - KubaBDG - 04-03-2015 02:02:19

Jak chcesz to wejdź w odnośnik z zielonym napisem Romet 2375... Pod tym postem. Znajdziesz tam parę fotek które możesz wykorzystać Smile


RE: Pszukiwane zdjęcia motorowerów do gazety - jacomoto - 04-03-2015 21:01:45

(04-03-2015 02:02:19)KubaBDG napisał(a):  Jak chcesz to wejdź w odnośnik z zielonym napisem Romet 2375... Pod tym postem. Znajdziesz tam parę fotek które możesz wykorzystać Smile

Tak jak pisąłem tylko na e-miala, nie przyjmuje linków itp. Pierwsza zdję już dostałem.
Jest duzo zdjęc - dziwnych bo niby fajne ale np. jakies kaski pozakładane na motorowery, czasem tak ustawione zę w sumie mało widac motorka itp itd?
Zastanówcie sie jak je robicieWink


RE: Pszukiwane zdjęcia motorowerów do gazety - KubaBDG - 04-03-2015 21:02:44

Dobra, to dzisiaj Ci coś podeślę


RE: Pszukiwane zdjęcia motorowerów do gazety - simi81 - 04-03-2015 22:40:03

(04-03-2015 21:01:45)jacomoto napisał(a):  jakies kaski pozakładane na motorowery, czasem tak ustawione zę w sumie mało widac motorka itp itd?
Zastanówcie sie jak je robicieWink

Pewnie mowa o moim Tongue Zdjęcia stare jak świat wyciągnięte z dysku Wink i tak mojego nie wybiorą pewnie...


RE: Pszukiwane zdjęcia motorowerów do gazety - KubaBDG - 04-03-2015 23:29:27

Ode mnie poszło, ale wątpie, żeby cos się nadało Big Grin


RE: Pszukiwane zdjęcia motorowerów do gazety - jacomoto - 05-03-2015 15:40:47

Dlatego proponuję zrobić na bieżąc zeby było Ok a nie ze wysyłamy i moze wybiorą. Oczywiście ze wybiora ładne wyraźne itp. Sami od początku wysyłająć "złe " zdjęcia spisujecie je na straty.


RE: Pszukiwane zdjęcia motorowerów do gazety - simi81 - 06-03-2015 00:21:49

Wygrzebałem najlepsze zdjęcia z dysku co miały ponad 2MB. Nie będę wygrzebywał teraz ogara specjalnie do zdjęć, bo zajęło by mi to z dwa dni... Wink


RE: Pszukiwane zdjęcia motorowerów do gazety - KubaBDG - 13-04-2015 23:47:33

I jak tam sytuacja? Wybrali jakieś zdjęcia?