Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Chart by Leszek - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Nasze Romety (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Chart by Leszek (/showthread.php?tid=33)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Chart by Leszek - Vladimir - 24-09-2011 22:46:38

Ćwieki z tych nitów pozostałych sobie zrób Big Grin Albo maskotkę na biurko ^^ Będzie Ci przypominała ile się napracowałeś przy Romciu.


RE: Chart by Leszek - Leszek - 28-10-2011 20:59:54

No to tak dawno nie pisałem bo dawno nie zaglądałem do garażu, ale prace idą dalej Big Grin Mój Chart to istota nie do ogarnięcia :F nastał cud gdyż elektryka którą próbowałem przez 2 tygodnie usprawnić żeby działało światło stop i przedni reflektor, naprawiła się samoistnie po dłuższym postoju w garażu .Iskrownik i tak do wymiany niestety , na razie będę wspomagał się prostownikiem Undecided Nie wiem czemu nie zauważyłem tego wcześniej ,ale próg na nominalnym cylindrze był tak duży że mogłem zahaczyć o niego paznokciem . Dlatego cylinder został oddany do szlifu, zamówiłem kolejny nowy oryginalny tłoczek ZMD ( niedawno zamawiałem ZMD nominał ). Wykonany szlif był bez zastrzeżeń ( idealny) dlatego wczoraj odbyły się pierwsze jazdy na dotarciu Big Grin
Charcik ma się bardzo dobrze , ryk silnika zamienił się w basowy pomruk a będzie jeszcze lepszy gdy uszczelnię do końca wydech. Za kilka dni zmieniam gaźnik , muszę tylko dokupić króciec , mam świeże wężyki paliwowe i filtr od Tico Big Grin także praca silnika jeszcze odrobinę się zmieni, niedługo nagram jakiś filmik .









RE: Chart by Leszek - bartek66977 - 29-10-2011 00:57:23

Nieźle Big Grin Ile dałeś za tłok???


RE: Chart by Leszek - Leszek - 03-11-2011 03:23:05

2 dyszki + przesyłka


RE: Chart by Leszek - Leśnik - 03-11-2011 20:25:13

to teraz docieranie czeka cię nagraj filmik jak chodzi twój chart chcę posłuchać ten dźwięk Smile


RE: Chart by Leszek - Simon - 03-11-2011 20:29:04

Pochwal się gdzie dorwałeś taki tłoczek ;D


RE: Chart by Leszek - lukasz247___ - 03-11-2011 23:24:38

Ja mam filtr od WSK-i w Charcie i chyba też będę robił całą elektrykę od nowaBig Grin Życzę cierpliwości podczas docierania :F


RE: Chart by Leszek - Leszek - 04-11-2011 00:26:40

jak ktoś w temacie to żaden problem taki tłoczek dorwać, jest jeden sklep w necie + lokalny sklep w mieście :F