Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
LISTA OSZUSTÓW - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Opinie o kontrahentach (/forumdisplay.php?fid=227)
+--- Wątek: LISTA OSZUSTÓW (/showthread.php?tid=32485)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: LISTA OSZUSTÓW - Matinek - 21-05-2015 19:47:29

Oddzwonił do mnie ale nie z powodu, ze się przejął, ze nie dostałem części tylko z innego powodu jeszcze mnie ochrzanić niestety nie bedę mówił bo nie chce robic przypału tylko joozek wie. W każdym razie powiedział, ze z joozkiem sie juz dogadał a moje wyśle w poniedziałek/wtorek. No zobaczymy.


RE: LISTA OSZUSTÓW - nie_mientki - 21-05-2015 20:01:23

Co się zdarzy?:
a) Nie wyśle
b) "Wyśle", ale nie będzie w stanie podać numerów przesyłki i z niewiadomych przyczyn paczka do niego wróci, powie że wyśle za miesiąc
c) Wyśle ale w paczce będzie psia kupa i ziemniak
d) Wyśle zrobione na odwal, z fochem że masz pretensje
e) Po prostu wyśle i wszystko będzie ok
f) Wyśle wraz z bukiem kwiatów na przeprosiny

Obstawiamy?


RE: LISTA OSZUSTÓW - Matinek - 21-05-2015 20:05:29

znaczy się ja bym obstawiał opcję g) czyli nie ogary na poczcie zgubią XD


RE: LISTA OSZUSTÓW - Bartek - 21-05-2015 20:06:54

obstawiam, że B


RE: LISTA OSZUSTÓW - KeiSangi - 21-05-2015 20:09:06

c) Big Grin     


RE: LISTA OSZUSTÓW - gregorian2008 - 21-05-2015 20:19:19

nie no widze że koleś ładnie wyrąbał was ja też biorę zlecenia biorę motory silniki ale jak coś nie tak to dzwonie i mówię wprost a nie zrywam kontakt i udaje ze mnie nie ma trochę nie fair to robi. Ostatnim czasem trochę się oszustów wysypuje tutaj...


RE: LISTA OSZUSTÓW - plusminus - 22-05-2015 18:45:22

Witam. Widze, ze na forum juz sie bajzel zrobil. Nikt nie wie co sie dzialo u mnie i nikomu nie zycze podobnego losu, jak mowilem joozkowi, wrocilem dzisiaj do domu dopiero, to cokolwiek moge odpisac i zrobic. Prawda jest taka, ze mialem zrobic silnik joozkowi i odeslac cykinder Matinkowi. Tyle z poszkodowanych. Nie zazyczylem sobie 3 stow za sama robote, tylko za robote i wykonanie cylindra. Nie bralem zadnych zlecen z czasu, kiedy nie mialem czasu, tylko pozniej nie podolalem temu wszystiemu. Skoro powiedzialem wczesniej, ze moge to odeslac w takim stanie jaki jest, to by tak bylo, ale bylo porozumienie. Nie podolalem zadaniu, za co przepraszam i prosze rowniez o nie rzucanie blahych oskarzen w moja strone. Przypominam rowniez, ze nagrywanie rozmow bez wiedzy osoby mowiacej jest karalne, tak samo jak ostatni incydent jakiego sie dopuscil Matinek. No i prosze osoby nie bedace moja rodzina o nie wchodzenie w moje prywatne zycie.


RE: LISTA OSZUSTÓW - nie_mientki - 22-05-2015 22:01:50

A dlaczego niby nagrywanie miałoby być zabronione? Rozpowszechnianie może i tak, ale nagrywanie to inna sprawa.

Iwo, zlewałeś kolesia pół roku i dziwisz się że chciał do Ciebie dotrzeć, nawet przez osoby trzecie?


RE: LISTA OSZUSTÓW - Matinek - 22-05-2015 22:36:45

Tylko widocznie ta "osoba trzecia " sprawiła ze magicznie się odezwałes. Przypadek ? Nie sądzę


RE: LISTA OSZUSTÓW - Taśma - 23-05-2015 02:04:58

Zamknijcie sie wszyscy. +- odsyla co nie jego a gimby i juzek szukajo kogo innego.

A co do odezwania przez przypadek teraz... Matinek ma w tym racje. Zadzwonil do osoby trzeciej i nagle sie odezwales...


RE: LISTA OSZUSTÓW - plusminus - 23-05-2015 03:06:37

Jesli nagranie ma byc wykorzystane, gdziekolwiek, to juz jest ono uznawane jako rozpowszechnienie. Przerabialem ten temat tydzien temu w prokuraturze. No i pierwszy joozek zadzwonil do mnie, po czym dowiedzialem sie o tym pisaniu. A oo drugie, to powiedzialem, ze wracam do domu, wiec mam kontakt teraz, a nie jakis czas temu. Wiecej nie musze sie tlumaczyc, bo jednak jest moja sprawa.


RE: LISTA OSZUSTÓW - Matinek - 23-05-2015 10:12:01

W ogóle nie rozumiem określenia gimby. Sam żeś nie dawno był gimbusem i się jakoś z Ciebie nikt nie nasmiewal a ty ciągle gimbusy, gimby i inne podobne wyrazy, takie to fajne ?


RE: LISTA OSZUSTÓW - Matinek - 25-05-2015 17:29:43

Jak myślicie wysłane ?


RE: LISTA OSZUSTÓW - amin - 25-05-2015 17:49:01

Taq oczywiście.


RE: LISTA OSZUSTÓW - nie_mientki - 25-05-2015 17:58:07

Nie, bo mówił że poniedziałek-wtorek. Więc jeszcze nieBig Grin