Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Nawijanie cewek wsk, chart, ogar 200, 205 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Usługi (/forumdisplay.php?fid=202)
+---- Dział: Wykonam (/forumdisplay.php?fid=216)
+---- Wątek: Nawijanie cewek wsk, chart, ogar 200, 205 (/showthread.php?tid=32381)



Nawijanie cewek wsk, chart, ogar 200, 205 - charper - 04-02-2015 00:48:28

witam, mogę podjąć się przewijania cewek do sprzętów podanych w tytule ponieważ mam możliwość testowania nawiniętych cewek na wyżej wymienionych sprzętach. Swoja pracę wykonuję uczciwie, starannie. Zlecenie zobowiązuję się wykonać w tydzień. Mam za sobą praktykę w postaci prądnicy do charta którą sam sobie nawinąłem, oczywiście pomysł nie jest mój a użytkownika BigSoft, ale wykonanie moje. Oczywiście niektóre cewki mogłyby być "mniejsze" ale to przez to że nawinięto mi dość luźno drutu na 6 cewek i nie chciałem go zbyt mocno naciągac bo się wżynał w zwoje na szpuli i nie chciałem żeby się w ten sposób zniszczył. na szczęście mam na to już sposób i możliwości by wszystkie cewki wyglądały ładnie i co najważniejsze można było zmieścić jeszcze więcej zwojów.
oto zdjęcia prądnicy
https://onedrive.live.com/redir?resid=7A09E902E8E33AE6%2119089

Cena usługi do ustalenia na PW.


RE: Nawijanie cewek wsk, chart, ogar 200, 205 - mikolaj.lukasik - 04-02-2015 01:05:16

wypisz jakieś ceny przynajmniej orientacyjne


RE: Nawijanie cewek wsk, chart, ogar 200, 205 - charper - 04-02-2015 01:34:42

Powiedzmy taka cewkę od charta 170 zwojow nawijam godzinę i swoją pracę wyceniam na 10zł na godzinę. Ceny drutu widać na allegro. Kraksy klient przysyła we własnym zakresie. Ceny przesyłek pokrywa kupujący i są wg cennika poczty czyli list zwykly (nie polecam bo poczta za to nie bierze odpowiedzialności) chyba 4zl, najtansza sensowna przesylka listem poleconym (monitorowana) 8zl, paczka pocztowa ekonomiczna 13. Jest tez odbior osobisty za 0zl. Mieszkam w okolicach Sochaczewa.