Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Romet Super 'Nacjonalizm tylko rowerowy' - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Nasze rowery Romet - Sportowe (/forumdisplay.php?fid=219)
+--- Wątek: Romet Super 'Nacjonalizm tylko rowerowy' (/showthread.php?tid=31237)

Strony: 1 2 3 4


Romet Super 'Nacjonalizm tylko rowerowy' - Crimson Ghost - 20-12-2014 23:44:06

Witam w moim lewackim temacie Wink
Kiedyś przytargałem takiego Rometa Supera...



... i po dłuższych oględzinach okazało się, że jest puknięty (a cieszyłem się, że takie zwarte geo). Jest na Reynoldsie, ale ma zwartą dupę, więc to raczej Super, niż Special, ale kto go tam wie... Z braku chęci i odpowiednich części spędził sporo czasu na półce, ale że ostatnio ogarnąłem, że zebrałem słuszną ilość prawilnych polskich gratów to postanowiłem go właśnie w nie ubrać. Tak więc rower będzie wyposażony w praktycznie wszystkie dobre polskie części - podkreślam słowo 'dobre': most, kiera, korba, blaty, suport, stery - Remo; sztyca, piasty - Pama; pedały - JAR. Ubolewam, że nie mogłem założyć rometowskich obręczy na szytki, ale piasty są na 32 dziury więc cóż... Reszta części to jakieś włochy, bo polskie hamulce, klamki, przerzutki itp można rozbić o kant dupy.



Rama w tej chwili znajduje się u Kierownika, który ją wyprostował i pomalował. Odbiór w poniedziałek, planowany koniec - przed świętami.


RE: Romet Super 'Nacjonalizm tylko rowerowy' - Przemi998 - 21-12-2014 00:20:39

Patrząc na remont twojej ostatniej kolarzówki stwierdzam iż ta będzie również piękna czekam na efekty z prac powodzenia Big Grin


RE: Romet Super 'Nacjonalizm tylko rowerowy' - nonameuser1 - 21-12-2014 12:41:43

Skad naklejki bierzesz?


RE: Romet Super 'Nacjonalizm tylko rowerowy' - Crimson Ghost - 21-12-2014 15:24:40

motonaklejki.pl


RE: Romet Super 'Nacjonalizm tylko rowerowy' - Semmao - 21-12-2014 15:31:56

Zapowiada się rewelacyjnie. Smile już czekam z niecierpliwością na zdjęcia!


RE: Romet Super 'Nacjonalizm tylko rowerowy' - Mateman - 21-12-2014 23:04:59

I właśnie tutaj chłopcy rometowcy możecie zobaczyć prawdziwą szosę i rower w akcji Smile Rower sztos nie to co jakieś składaki za piątaka spawane dziesięć razy wyglądające jak kupa złomu którymi się każdy zachwyca nie wiedzieć czemu Wink .


RE: Romet Super 'Nacjonalizm tylko rowerowy' - nie_mientki - 22-12-2014 00:00:06

(21-12-2014 23:04:59)Mateman napisał(a):  I właśnie tutaj chłopcy rometowcy możecie zobaczyć prawdziwą szosę i rower w akcji Smile Rower sztos nie to co jakieś składaki za piątaka spawane dziesięć razy wyglądające jak kupa złomu którymi się każdy zachwyca nie wiedzieć czemu Wink .

Zapomniałeś powiedzieć wagant-sragant.


RE: Romet Super 'Nacjonalizm tylko rowerowy' - mz1 - 22-12-2014 20:07:19

Jak tam, odebrałeś już ramę?


RE: Romet Super 'Nacjonalizm tylko rowerowy' - Mateman - 22-12-2014 21:38:17

(22-12-2014 00:00:06)nie_mientki napisał(a):  
(21-12-2014 23:04:59)Mateman napisał(a):  I właśnie tutaj chłopcy rometowcy możecie zobaczyć prawdziwą szosę i rower w akcji Smile Rower sztos nie to co jakieś składaki za piątaka spawane dziesięć razy wyglądające jak kupa złomu którymi się każdy zachwyca nie wiedzieć czemu Wink .

Zapomniałeś powiedzieć wagant-sragant.

To też chciałem napisać ale stwierdziłem że nie będę się rozpisywał i hejtował bo jeszcze jakiś chłopiec wyskoczy i powie (ratuje klasyka więc się odczep) - zarejestruj go na żółte blachy od razu, ta fantazja Wink
Tym rowerem można się zachwycać bo naprawdę jest czym.


RE: Romet Super 'Nacjonalizm tylko rowerowy' - chart80 - 22-12-2014 23:13:06

Wszycho w porzo ale po co ta napinka na złamasy. To są kultowe rowery i żaden w pyte szosowy demon nigdy mu w klimacie nie dorówna.


RE: Romet Super 'Nacjonalizm tylko rowerowy' - Crimson Ghost - 23-12-2014 01:35:09

(22-12-2014 20:07:19)mz1 napisał(a):  Jak tam, odebrałeś już ramę?

Tak, nawet przejeżdżałem przez Mławę Wink
No więc rama wróciła od Kierownika. Uwinął się w mniej niż 2 tygodnie, skasował 3 stówy a sporo się napracował - naprostował przód po dzwonie, przedni i tylni widelec, zalutował pęknięcie na mufie podsiodłowej, wypiaskował, wymieszał baze, kupił podkład, klar i polakierował. Jest PRO w ch*j, nie mogę wyjść z podziwu. Do tego jest autentycznie miłym człowiekiem i super się z nim rozmawia.







Postawiłem go na koła i zaniemówiłem. Pomarańczowy przełaj to przy nim gówno.


RE: Romet Super 'Nacjonalizm tylko rowerowy' - Przemi998 - 23-12-2014 01:39:40

Dawaj więcej fot Smile


RE: Romet Super 'Nacjonalizm tylko rowerowy' - ArcziManYea - 23-12-2014 02:09:36

Żądam więcej zdjęć!


RE: Romet Super 'Nacjonalizm tylko rowerowy' - nie_mientki - 23-12-2014 02:12:10

Co było pierwsze, logo Tour de France czy tej Rometowej sekcji sportowej?

Bo pomysł jakby ten samBig Grin


RE: Romet Super 'Nacjonalizm tylko rowerowy' - Crimson Ghost - 23-12-2014 03:55:39



Na dziś fajrant