Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Suzuki - od Damiana ;P - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Dwa kółka (/forumdisplay.php?fid=172)
+--- Wątek: Suzuki - od Damiana ;P (/showthread.php?tid=29499)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Suzuki - od Damiana ;P - Damian4570 - 12-11-2014 23:49:12

Na razie Intruz jest w planach, a jeśli Intruz będzie za duży dowiem się tego w czasie jazdy próbnej Big Grin Co do Vulcana, też nad nim myślałem, ale to się jeszcze zobaczy Wink

Zaś co do mojego Gienka Big Grin Jeździłem trochę wczoraj, co prawda nie jakieś trasy nie wiadomo jak długie, ale coś koło 100 km wpadło ^^ Tak jak obiecałem, filmik z jazdy mam. Co prawda z jakością nie jest najgorzej, ale widok...pozostawia wiele do życzenia. Oczywiście, jak chcecie mogę wrzucić go na YT - żaden problem. W ten weekend planuję jeszcze trochę tras, więc opracuje inne mocowanie telefonu i będzie gitara ok


PS Zastanawiam się również nad założeniem motovlogu, tylko nie wiem, czy jest sens zakładania go na koniec sezonu... Ale sztywno by nie było, bo pomysłów mam już sporo, a i sprzęt odpowiedni do nagrywania tegoż motovloga wpadnie mi w najbliższym czasie - na razie, jak to się mówi: odkładam hajs :F


RE: Suzuki - od Damiana ;P - alek736 - 13-11-2014 01:49:56

Lepiej od wiosny zaczynij kręcić motovlogi bo teraz to za bardzo już się nie opłaca ;D


RE: Suzuki - od Damiana ;P - Taśma - 13-11-2014 18:57:54

To w ogóle się nie opłaca... Mnóstwo tego to po co kolejny?


RE: Suzuki - od Damiana ;P - Damian4570 - 13-11-2014 21:21:03

No tak, ale większość ma jednolitą formę, brakuje czegoś z energią i humorem ^^

Wysłane z mojej Xperi Z1 przy użyciu Tapatalka


RE: Suzuki - od Damiana ;P - Damian4570 - 22-11-2014 23:18:08

Dobra, więc sprawa przedstawia się następująco, że coś mi gdzieś ucieka :F Dziś chciałem się przejechać, ale zaniepokoiła mnie dosyć spora kałuża (ok. 6-7 cm średnicy) pod moto, a obok nieco mniejsza bardziej brązowa. Tak więc moto stało tydzień nieruszane i cieknie? Dla mnie to co najmniej dziwne i będę musiał z tym powalczyć w najbliższej wolnej chwili. Dziś po krótkiej diagnozie doszedłem do dziwnego wniosku, moto nie kopci wcale, a to wygląda tak, jakby olej uciekł mi gdzieś "luzakiem" przez ostatni tydzień. Pomijam fakt, że teraz nieco więcej paliwka ucieka mi spustem z gaźnika, czego wcześniej wcale nie było. Obstawiam, że pływak się zaciął, ale nie jestem tego jeszcze pewien w 100% Jak będę cokolwiek robił, to foty na pewno wrzucę Smile Chociaż ten olej mnie nieco niepokoi, bo silnik od spodu jest suchy...


Odp: Suzuki - od Damiana ;P - Latos - 23-11-2014 12:24:05

Na 90% simering przy zebatce zdawczej przepuszcza

Wysyłane z mojego GT-S6500 za pomocą Tapatalk 2


RE: Suzuki - od Damiana ;P - Damian4570 - 23-11-2014 18:13:23

Nie sądziłem, że jeszcze w tym roku dam radę zrobić chociaż małą rundkę. Wystarczyła tylko chwila słońca, nieważne, że było 7 stopni Tongue Musiałem się przejechać ^^ No i oczywiście mam parę fotek, trochę skromnie, bo trasa miała niecałe 30 km. Teraz Suzia będzie stała już całą zimę w garażu i będę ją dopieszczał, wymienię uszczelniacze w lagach, oraz pozbędę się problemu cieknącego paliwa na zakręconym kraniku.

Latos - nie wiem, co mu dolega 0-0 Dzisiaj przychodzę do garażu, a oleju nie ubyło ani kropelki 0-0 Jednak przykrzę się temu simmeringowi.

Dobra, macie fotki Wink














RE: Suzuki - od Damiana ;P - Grelus23 - 23-11-2014 19:00:28

Uff, jak przeczytałem nazwę wątku to pomyślałem że to kolejne paskudztwo - RG . Ale na szczęście się myliłem. Piękna Suzi Wink


RE: Suzuki - od Damiana ;P - Latos - 23-11-2014 23:47:59

Teraz tak patrzę i zauważyłem że u mnie w nekenie są takie same manetki i przełączniki, tylko u mnie są jeszcze jakieś znaczki i chyba mam inny przełącznik od kierunków a tak to takie same Big Grin


RE: Suzuki - od Damiana ;P - Damian4570 - 24-11-2014 01:09:46

Bardzo możliwe, to i to azjatyckie xD

Wysłane z mojej Xperi Z1 przy użyciu Tapatalka


RE: Suzuki - od Damiana ;P - Lagoon - 25-11-2014 00:32:27

Średnio mi się widzą takie klasyki, ale jeździlem ostatnio sporo z kolegą na podobnym, jakaś Honda 200 cm3. Wygodne to one są zajebiście, tylko kosztem mocy. W dłuższe trasy to można śmiało takimi latać.


RE: Suzuki - od Damiana ;P - Damian4570 - 25-11-2014 17:48:53

Przede wszystkim wziąłem GN'a ze względu na wygodę ^^ Jako motorek do spokojnej turystyki, bardzo go polecam Wink Jednak ścigacze, też mnie zbytnio nie pociągają Tongue Jeżeli bym kupował następne moto to prędzej jakiegoś naked'a Big Grin Ostatnio w oko wpadła mi Suzuki GSR 600, jak skończę szkołę w maju, to myślę że jakoś w połowie sezonu 2015 (lipiec/sierpień) być może nawet go zakupie (oczywiście używkę). Motocykl o tyle dobry, że ma elastyczny silnik prawie jak w Gladiusie, starczy na "drobinę" szaleństwa krejzi, jak i w dłuższe trasy przy niezbyt wysokich prędkościach (moto nie ma owiewek i przy jeździe 140>km/h może być dosyć uciążliwie). Ale to się jeszcze zobaczy, bo Gienka, sprzedawać nie chcę Tongue Więc będę miał 2 moto ^^


RE: Suzuki - od Damiana ;P - kuzma - 26-11-2014 00:39:02

Niezły GN a ile ci spala na 100km zejdziesz poniżej 4 l


RE: Suzuki - od Damiana ;P - Matinek - 26-11-2014 01:07:56

Pytasz czy twierdzisz kuzma?


RE: Suzuki - od Damiana ;P - kuzma - 26-11-2014 10:09:11

[quote='Matinek' pid='387330' dateline='1416953276']
Pytasz czy twierdzisz kuzma?

[/quot]

Pytam ile pali ?