Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Uslugi telekomunikacyjne- T-mobile - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Uslugi telekomunikacyjne- T-mobile (/showthread.php?tid=29179)



Uslugi telekomunikacyjne- T-mobile - kamil97 - 10-09-2014 14:22:51

Mam internet mobilny w T-Mobile. 8gb transferu+ ruter mobilny w abonamecie 50zl.
Dziwnym trafem przyszedl dziś rachunek do zapłaty 130 parę zł.
i w rubryce pisze usługi telekomunikacyjne no i usługi internet.

Usługi telekomunikacyjne pojawiły się pierwszy raz. I mam pytanie skąd to się wzięło? I czy jeżeli patrząc na mnie w przypadku domowników korzystających z tego internetu(wifi), używając gg, forum i facebooka ma to cos wspólnego z naliczeniem takiego rachunku?


RE: Uslugi telekomunikacyjne- T-mobile - Quake96 - 10-09-2014 14:31:30

Nie wiem jak to tam u Ciebie jest, ale wydaje mi się, że usługi telekomunikacyjne to po prostu rozmowy/smsy z karty od internetu Smile Ja mam mobilny net w PLAYu i też nieraz korzystałem z karty od neta żeby gdzieś zadzwonić/napisać i po prostu doliczano to do rachunku Tongue

Może ktoś od Ciebie wydzwonił tyle kasy i teraz się nie przyzna? krejzi


RE: Uslugi telekomunikacyjne- T-mobile - Tomasso94 - 10-09-2014 14:33:25

Przekroczyłeś śmieszny limit 8 GB zapewne, a po tym szfabmobajl ładnie sobie nalicza. Mi na telefonie 1 GB na miesiąc nie wystarcza, za to na kompie 500 mb to jeden wieczór skakania po stronach Wink A skoro u Ciebie cała rodzina korzysta z tego po wi-fi, to chyba nie ma co tu tłumaczyć. Sprawdź licznik wykorzystania i wszystko wyjdzie na jaw.


RE: Uslugi telekomunikacyjne- T-mobile - kamil97 - 10-09-2014 14:50:41

Są dwa telefony jeszcze w T-Mobile ale na kartę i normalne do dzwonienia.

Tomek, w moim przypadku jeżeli wyczerpie się transfer 8gb prędkość się zwalnia i to masakrycznie, wtedy ja osobiście przezucam się na internet z pakietu w telefonie (Play- Redbul mobile).