Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Magiczny orkan - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Nasze rowery Romet - Użytkowe i turystyczne (/forumdisplay.php?fid=208)
+--- Wątek: Magiczny orkan (/showthread.php?tid=28431)

Strony: 1 2


RE: Magiczny orkan - wnusiu94 - 14-08-2014 23:20:44

Koleżanka pisała już, że rower miał emblemat ZZR, co wyklucza wszelakie Waganty, Mistrale, Orkany i inne tego typu rzeczy.

To jakiś ZZR Maraton lub coś tego typu - nie wiem, nie znam się na tego typu rowerach.


RE: Magiczny orkan - Wigrus - 14-08-2014 23:25:50

Czy się podoba, czy nie - to już kwestia gustu.
Mnie osobiście w rowerze "na co dzień" nie rażą "ulepszenia".Smile
Jedyne "ale" to zgięta rama. Dla bezpieczeństwa jak najszybciej bym ją wymienił.Wink

P.s. Zaprezentuj wreszcie te Wigry 5!Big Grin


RE: Magiczny orkan - Zweitakter - 15-08-2014 08:43:58

dzwon to jedno ale z wysokości na jakiej jest siodło mozna domniemac iz Diana potrzebuje pilnie ramy 10 cm mniejszej i byłoby dobrze coby ktoś jej pomogł ustawic pozycje na rowerze bo do jazdy z głową w stratoswerze to raczej wigry czy inna krowa sie nadaje a nie turystyk
(14-08-2014 11:08:37)wnusiu94 napisał(a):  Skoro miał plakietkę ZZR to nie jest to Orkan.
Diana pisała ze na kierownicy miał czyli pewnie kiera była od hura/jaga, moze rower był składanka na ramie od rekorda 10?


(14-08-2014 12:58:40)Diana napisał(a):  /---/. W oryginale ten rower miał średnicę kół 27 cali teraz 28. A dodatki mi się podobają no cóż może lubię wiejski tuningWink

Diana podawaj rozmiar w milimetrach a nie w calach bo koło 28' jest MNIEJSZE niz 27' taki cyrk Smile
28' = 622mm, 27' = 630 mm
plusem wielkim 622 jest duzy wybór ogumienia na 630 ciazko znaleźc coś sensownego

wiejski jak wiejski rower do tłuczenia ma byc praktyczny bedzie Pani miała życzenie na zabytek w orginale to se zrobi
(14-08-2014 13:26:43)Motorowerzystka napisał(a):  
Diana napisał(a):Wiedziałam, że miał dzwona. Auta też nie raz maja i dalej jeżdżą. Czy naruszona, krzywa rama będzie miała wpływ na komfort jazdy?
Gniotsa nie łamiotsa jak to mówiąBig Grin

auta jeżdzą PO specjalistycznej naprawie,
gniostsja .... a potem łamiotsja w najmniej odpowiednim momencie
i druga kwestia czy koła sa w jednej lini bo rowery dwusladowe ciężko zaliczyc do komfortowych


RE: Magiczny orkan - Diana - 13-02-2016 03:03:17

Czy z perspektywy czasu czytam, dziwie się sobie i wstydzęAngry Ten rower był jednym wielkim niewypałem. Już nawet nie chcę analizować dlaczego.
Mimo upływu czasu nadal choruje na rowery RometaHeart