Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[S] Motorynka Pony m2/ Romet Wigry Lux - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: [S] Motorynka Pony m2/ Romet Wigry Lux (/showthread.php?tid=28301)



Motorynka Pony m2/ Romet Wigry Lux - Friit - 08-08-2014 19:18:17

Witam. Niestety wpadłem w kłopoty finansowe co też zmusza mnie zaprzestać remontować motorynkę oraz mojego wigry dla tego też postanowiłem wystawić na sprzedaż obydwa sprzęty.

Wigry lux - ok 60zł
Rower znaleziony w piwnicy. Stan średni. Do zrobienia: dętki, podłączenie linek, zakup manetki biegów (bez niej też można jeździć ale na 1 biegu), podłączyć tylni hamulec. Jeżeli komuś przeszkadza to wymiana korb ze względu na to, że są wygięte.

Motorynka- ok 650zł do negocjacji
Kupiłem ją za 550zł w stanie jezdnym lecz wymagającym szybkiej interwencji. Zakupione NOWE rzeczy to: gaźnik, kranik, przewód paliwowy, linka sprzęgła, linka gazu, cięgno hamulca tył, nowy olej od sprzęgła, nowy simmering pod koszem sprzęgłowym, nie do końca nowy chwyt (jak kto woli Grip) lewy oraz klamka hamulca. Do zrobienia jest regulacja (muli po dodaniu gazu) oraz ustawienie linki hamulca gdyż jest luźna.. podobno do wymiany jest rolgaz.
Dodaję do niej full części jak np oryginalna kanapa z napisem Romet, 2 liczniki, 3 gaźniki (lub 2, nie pamiętam), nowy olej do sprzęgła, uszczelki itp itd ORAZ PEŁEN BAK PALIWA Tongue Na zdjęciu motorynki jeszcze stara klamka sprzęgła oraz chwyt.